Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Influenzás lettem a terhessége...

Influenzás lettem a terhességem 8. hetén. Mennyire árt az embriónak? Gyógyszert félek venni

Figyelt kérdés
Citromot, narancsot, hagymát eszek minden nap

2022. okt. 7. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
A kezeletlen influenza jobban árt, mint a gyógyszer
2022. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én covidos lettem, az orvos mondjuk nem mondott semmit mit szedjek,

tea, méz sok folyadék, a lázat hűtőfürdővel vittem le (azt mondta az orvos ha max 2-3 napig tart a láz és nem megy 39 fok fele akkor nincs baj) nyilván a nagyobb és több napos lázat kezelni kell, de én várnék 2-3 napot hátha kipihened, és ha nem javul akkor vennék be gyógyszert amit az orvos javasol (nekem derék fájásra panadolt mondott)

De ezt neked kell érezned és a lényeg hogy orvossal konzultálj!

2022. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Öndiagnózis? Nem kellene.

Vagy elmesz orvoshoz, aki diagnosztizal és felirja a megfelelő gyógyszert, vagy úgy döntesz, simán meg vagy csak fázva és pihensz szépen és majd elmulik

2022. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Orvos megmondja mit szedhetsz, a narancs pl semmit sem használ.
2022. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

C, d vitamin pluszban mehet.

Sok folyadék, méz.

Ha magas lázad lesz, akkor panadol vagy rubopfhen.

És a Herbal Swiss gyógynövényes italpor is iható terhesen.


Sok pihi, és jobbulást.

2022. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Próbáld a hődet lenn tartani.


Ahogy mondják, kezeletlenül nagyobb gond.


Egyébként a kislányomnak syndactyliája lett, ide vezetik vissza, mert egyikünk gelmenőjének sincs dédszülőig egyik oldalt, másik oldalt ükszülőkig..

2022. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha citromtól, narancstól és hagymától meg lehetne bármiből is gyógyulni, akkor receptre lehetnek kapni a gyógyszertárban. A szervezet természetes regeneráló hatása érvényesül csak azoknak az esetében, akik kitaláltál, hogy ez segít mindenen, de mindegy, nem ez volt a kérdésed...


Menj el dokihoz, vagy legalábbis hívd fel és kérd ki a véleményét. Nem mindegy, ugyanis, hogy valójában mi bajod van. Amit te Google alapján saját magadon diagnosztizálsz, az lehet, hogy semmiség és tényleg csak egy nátha, de mi van, ha valami durvább fertőzést szedtél össze, amitől akár el is vetélhetsz? Majd nyugtatod magadat azzal, ha ez történik, hogy mások minden nyavalyát citrommal, naranccsal meg hagymával kúrálnak?


Jobb, ha most kezdesz el felelősségteljes döntéseket hozni, mert a gyerekedet ha megszületik nem kezelheted majd citrommal, naranccsal és hagymával, ha valami betegsége lesz.

2022. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

A magas láz árthat ha sokáig fennáll, azt csillapítani kell, paracetamollal leginkább.

Nátha és influenza egyébként nem árt ha nincs magas láz.

2022. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Panadolt be lehet venni. És tényleg jó a herbal swiss tea a felső légúti tünetekre.
2022. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Influenza egy vírus. Nincs ellene orvosság. A tüneteket lehet csillapítani ami a komfortérzet miatt kell. Ahogy fentebb írták, talán a magas láz az ami okozhat gondot és az ellen érdemes tenni valamit, ha fennáll a tünet. Mint a hűtő fürdő. Sok folyadék és pihenés. Nekem annó az vitte le a 40 fokos lázamat, hogy hűvösebb vízbe feküdtem és hideg limonádét itattak velem.

A láz esetében meg érdemes utánajárni, hogy mikortól kell a csillapítás terhesen.

2022. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!