Terhesèg lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este csinàltam egy terhessègi tesztet, ès nagyon halvànyan pozitìv. De kèsöbb csinàltam mèg egyet, negatìv lett. Ma reggel csinàltam egyet, negatìv. Hasznàlok ovulàcios tesztet. A menstruàciom holnapra nem vàrom. Tudom egy nap ès kiderül. Kèrlek titeket hogy csak hasznos komenteket ìrtjatok. Nem kell a ki oktatò mert arra most nincs szüksègem.

Köszi nektek 😊



#teszt #Pozitìv, negatìv
2022. dec. 18. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha szexeltél védekezés nélkül, akkor lehetsz terhes. Tudsz képet feltenni a nagyon halvány pozitív tesztről? Van egy olyan gyanúm, hogy az is negatív lehetett, ha 2 utána következő negatív lett.
2022. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Milyen érzékenységű teszt volt? Ha holnap lenne a menstruáció esedékessége akkor egy 10-es teszt már mutatott volna valamit reggel.
2022. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
25 èrzèkeny sègű. Anyira halvàny rajta a csik hogy ha lefotozom nem làtszik. Először azt hittem csak oda kèpzelem. Megkèrtem a pàrom hogy nèzen rà mennyi csìkot làt. Azt mondta 2 de nagyon halvàny az egyik
2022. dec. 18. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány napja volt ovud?
2022. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
25 os teszt még sok ilyenkor. Első vizeletből tesztelj még és csak 10 es teszttel. Tudom nem vagyunk egyformák de nekem kb 5-6 napos kesesnél lett 2 csík a 25ös teszten. Bar az is lehet h később volt ovum
2022. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
13 napja volt ovulàciom. Akkor mèg nem kell feladnom ezekszerint.
2022. dec. 18. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!