Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35hetes kismamák hogy...

34-35hetes kismamák hogy vagytok? Beszélgtünk egy kicsit?

Figyelt kérdés
Én 34+5hetes vagyok. A legrosszab időszakomat élem. Nagyon türelmetlen vagyok és ezt még apa is fokozza ugyanis ő még türelmetlenebb. :) Fájdogál minden porcikám, a drágaságom nagyon aktív már minden mozdulata fájdalmas. Egyáltalán nem kímél.:) De inkább minthogy ne mocorogjon. Már mindent megvettünk a babakocsin és a tisztálkodószereken kívül. November 9.-ére vagyunk kiírva. Ti hogy álltok a vásárlással? Mikorra vagytok kiírva? Hogy bírjátok? Más is ilyen nyügi? Első baba lesz.
2010. okt. 1. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 35 hetes vagyok második baba lesz én is teljesen kész vagyok alig várom hogy megszülessen pedig okt. 31- re vagyok kiírva. Én nem nagyon tudok piheni, mert van egy 20 hónapos ördögfiókám aki leköti minden percemet.

Már minden megvan a picinek, csak pelus kell. Majd írd meg hogy mekkora lett a kicsi.

Fiú vagy lány lesz?

Hogy fogják hívni?

Kitartást,jó egészséget és könnyű szülést

2010. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

En külföldön elek 34+4napos vagyok. Nov.9-15re vagyok kiirva.

Sajnos agyhoz kötött a doki a heten, mert kinyilt a belsö méhszaj. Meg durva josloim is voltak. De kaptam ra gyogyszert, igy mar jobb egy kicsit.

Mi hŕl istennek megvettünk mindent, a korhazi cucc is kesz. Picur ruhai is kesz vannak. Jo hogy türelmetlen voltam es mindent megcsinaltam. :-)

Amugy jol viselem, nem nyüglödöm. Picur is sokat rugdos, de ha raszolok hogy faj, akkor abbahagyja :-)

2010. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 34+3 hetes vagyok. Nekem is mindenem fájdogál, lent a fejecskéje nagyon nyom, a jobb oldalamat egyáltalán nem kíméli, nagyon rugdossa, de én is azt mondom, hogy csak mocorogjon, legalább tudom, hogy jól érzi magát! November 10-11-re vagyok kiírva. Majdnem minden megvan már, még eldobható pelus kell, ja meg a pelenkázó táska. Nekünk is első baba lesz. És nálad kislány vagy kisfiú? Nevét megkérdezhetem? És helyileg hol vagy amúgy? Én Sopron, kislány, és úgy néz ki, hogy NORINA lesz a neve. Kitartást kívánok Neked is, nekem ez a 8 hónap úgy elszaladt, hogy ez a maradék egy szerintem mindjárt itt lesz!
2010. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kisfiút várunk és apukája nevét fogja kapni tehát Zoltán lesz. Szerettem volna más nevet adni neki de apa nagyon harcolt így engedtem neki. Ő focista és ugye első kisfia születik csakis az ő nevét kaphatja senki másét.:)

nekem ez a pár hét örökkévalóságnak tünik nagyon. El se tudom képzelni, hogy milyen érzés lesz majd a karomba tartani a kicsikénket. Annyira szeretem már most!!!!

2010. okt. 2. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is kisfiut varunk. Nov. 8.ara vagyunk kiirva. Sajna en mar nagyon nehezen viselem.:-C Mar par hete,hogy alig tudok menni ugy faj mindenem, a hasam le akar szakadni es nagyon gyakran kemenyedek. A baba jol van,nagyon sokat mozog.Igazabol nem is tudom mikor alszik.Igy persze en sem alszom. Elso baba egyebkent, es mar nagyon varjuk. Mindent megvettunk mar neki, keszen allunk a fogadasara, de azert jo lenne, ha meg kitartana odabent nehany hetig.

T

2010. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!