Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észre venném ha a magzatvíz...

Észre venném ha a magzatvíz szivárogna? Napok óta vizesebb folyásom van,remélem nem magzatvíz.. Aki tapasztalat ilyet leirná mi a különbség a kettő között? 30hetes vagyok

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem szivárgott 37 hetesen, ilyen tényleg vizes állagú volt.

Telefonon azt mondták, hogy ha "nem folyik a combomon", nem kell bemenni... Viszont nem hagyott nyugodni, bementünk, másnap reggelre megszültem.

Viszont előtte elment a nyákdugó is aznap reggel.

Meg mikor leültem, akkor is ottmaradt egy csepp, és tényleg folyt, bár nem a combomon...

2022. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos nehéz rájönni, én is sokszor hittem magzatvíznek a vizesebb folyást, 2 dolog amikor már biztosabbra hittem,hogy magzatvíz szivárog, hogy q betétemet naponta többször kellett cserélnem,majd később bizonyos pózokban bepisiliés szerű érzést éreztem a hüvelyémnél egy picit, nem tudom érthető-e, bementünk a kórhazba és valóban magzatvíz szivárgott, de mivel felúl repedt meg a burok pici mennyiseg és nem minden pozícióban,ez 1 hete volt szóval friss az emlék,meg is született a kisfiam de én már a 39.hetet tapostam nálam nem kellett visszatartani, meg mivel ilyenkor ha szivárog nagy a fertőzésveszély antibiotikumot is kaptam.
2022. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Még az orvosnak is teszt kell hozzá. Kenetet vesz, laborba küldi, hogy kiderüljön.

Egyébként édeskés szagú bő folyást tapasztaltam, jeleztem az orvosnak. Látni nem látta, kenetet vett. Az igazolta vissza.

2022. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyulladás okozott nagy mennyiségü vizes folyást.
2022. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
tudni fogod, pisilni nem a hüvelyedből szoktál, ez viszont onnan folyik, mint mensikor a vér…
2022. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Sziasztok! Bocsi, hogy ide pofátlankodok. Én 25 hetes vagyok, már hosszú hetek óta, kb már a 12. héten is, tutira volt ilyen folyásom, ami jelenleg is tart. Egy színtelen folt van a bugyimon, ami nem büdi. Én nem tudom, hogy mi lehet, de a vizsgákatok során nem mondták, hogy kevés lenne a magzatvíz, illetve semmi problémát nem észleltek. Mivel ilyen hosszú ideje tart, ezért én annyira nem aggódok emiatt. Olvastam, hogy lehet venni ilyen tesztet, ami kimutatja, ha magzatvíz szivárog, amint lehet én veszek, és tesztelem. Majd ha meg csináltam, jelentkezek, hogy mit mutatott. 🤗
2022. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2. Vagyok, Ó en vettem olyan tesztet, de pht néz nos ha épp a vizeleted phja magasabb,mint 6 akkor is elszíneződik, szóval nem mindig egyertelmű
2022. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi a le pontozást, gondolom nagyon unalmas az életetek,jobb dolgotok nincs. 😅
2022. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!