Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben különbözik a terhesség...

Miben különbözik a terhesség miatti orrdugulás a sima (vagyis nem terhesség alatti) orrdugulástól?

Figyelt kérdés
Honnét lehet megkülönböztetni, hogy a terhesség miatt van, vagy csak kezdődő nátha miatt?

2022. dec. 27. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
He? Van ilyen, hogy a terhesség miatt dugulna el az orrod?
2022. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Honnan van ez a roppant hiteles összefüggéseket látó, tanulmányokkal, statisztikákkal alátámasztott állítás?
2022. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt ilyen terhesség alatti orrdugulás, ami abszolút nem náthához kapcsolódott. Valamiért meg volt duzzadva a nyálkahártya és horkoltam is rendesen. A miérteket nem tudom, csak sejtem, hogy vizet tartott vissza a szervezetem.
2022. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. és 2. válaszoló! Van ilyen, neten több helyen is olvastam róla. Mindet nem fogom belinkelni, de itt van pl. egy:

[link]


Olyanokhoz szól a kérdésem, akik ezt a jelenséget ismerik, átestek rajta.

2022. dec. 27. 16:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van terhességi orrdugulás, nálam csak a fiúkkal volt ilyen problémám. Én különbséget nem tudok tenni a kettő között, simán volt a terhességem alatt is olyan alkalom, hogy úgy bedugult az orrom, hogy csak a számon tudtam levegőt venni.
2022. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a pozitív teszttől kezdődött,de csak este és éjjel volt bedugulva, napközben semmi bajom nem volt. Én még így is azt hittem,hogy megfázás. Sajnos az a terhesség vetéléssel végződött, amivel együtt az orrdugulás rögtön meg is szűnt. A következő terhességnél már emiatt csináltam a tesztet,hogy megint előjött ez a furcsa orrdugulás.
2022. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Van terhessegi orrdugulas, de nekem egy az egyben olyan volt, mint amikor natha miatt bedugult az orrom 🤷‍♀️


De ez miert fontos? Ugye nem ezalapjan akarod megitelni, hogy terhes vagy-e? 🤣Tessek tesztet csinalni inkabb.

Nekem speciel a 16. heten jott elo es a 22. hetig tartott, most epp azota megint normalisan kapok levegot,most vagyok 25 hetes.

2022. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan. Tenyleg van ilyen. Csak orrcseppel tudok letezni. Olyan, mint egy állandó nátha. A másodikkal is volt, gyermekágy végére elmúlt.
2022. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es! Igazából a 2. terhességemnél nekem is ez volt, hogy esténként bedugult az orrom, onnét sejtettem, hogy terhes vagyok. Csak nem emlékszem, hogy konkrétan milyen érzés volt. Most megint az van, hogy amikor lefekszem érzem, hogy duzzad az orrnyálkahártyám, viszont kissé meg is vagyok fázva. Mostanában többször megtréfált a testem, ezért nem akarom beleélni magamat, hogy terhes lennék. Egyébként 16 hónapja szültem, azóta nem jött még meg a mensim, ráadásul az első két gyerekem is nehezen jött össze. Szóval amúgy lehetetlennek gondolom, hogy most sikerült, csak mégis fura ez a mostani orrdugulás.
2022. dec. 27. 17:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak este jön elő, és ahogy közeledik a vége még a horkolásom is egyre rosszabb. Vettem tengervizes baby orrspray -t, azzal este befújok, és egész jól elvagyok.
2022. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!