Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben különbözik a terhesség...

Miben különbözik a terhesség miatti orrdugulás a sima (vagyis nem terhesség alatti) orrdugulástól?

Figyelt kérdés
Honnét lehet megkülönböztetni, hogy a terhesség miatt van, vagy csak kezdődő nátha miatt?

2022. dec. 27. 15:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van, este és éjjel. Nekem az lett gyanús, hogy be van dugulva de egyáltalán nem vagyok taknyos, viszont nem múlik el. Először nem értettem, gondoltam ha megfáztam legalább tüsszögni kéne vagy valami.
2022. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem a kb. 12. héttől kezdve nagyon folyik az orrom. Tüsszögés kevésbé van, de kb. mindig van a kezemben zsebkendő :D Holnap töltjük a 15. hetet :)
2023. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!