Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezzel a HCG szinttel még...

Ezzel a HCG szinttel még reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 5+1 napos terhes, tudom a fogantatás pontos napját. A tesztjeim pozitívak, de nem erősödnek egy ideje, ezért elmentem ma magán úton vérvételre, aminek az eredménye 231 IU/L lett. 2 nap múlva megyek újra+uh-ra is. Van esélyem szerintetek vagy kB esélytelen ekkora Hcg-vel? Mellesleg 2 éve volt egy mehenkívülim... 😔

2022. dec. 27. 20:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Jelen esetben egy eredmény, nem eredmény.

Az 5. heti szintet megüti bőven, tehát akár rendben is lehet. De az lenne az érdekes hogy két nappal később duplázódik-e, abból már lehet sejteni valamit.

2022. dec. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Utolsó : igen, holnap megyek kontroll hcg-re és uh-ra is. A ma reggeli tesztem egyébként erősödött az eddigiekhez képest.
2022. dec. 28. 08:48
 13/21 babyboom567 ***** válasza:
13%
A hcg teszt erősödése semmit nem jelent,teljesen feleslegesen csinálod.
2022. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 4 hetesen 1770 volt a hcg szint. Akkor késett 4 napja. Szerintem a tiéd nem valami bíztató sajna.
2022. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mi volt a tegnapi hcg eredménye ?
2022. dec. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A hcg-m majdnem duplázódott. Voltam dokinál, aki sajnos nem látott semmit, talán egy kis felritkulást, de nem akart bíztatni, mert az endometrium is csak 8 mm. Abban maradtunk, hogy hétfőn újra elmegyek hcg-re, aztán csütörtökön hozzá uh-ra. Azt mondta egyébként, hogy 2 naponta teljesen felesleges hcg-t nézni, érdemesebb több nappal kontrollálni, úgy látszik igazán a növekvő vagy csökkennő tendencia. Valamint azt mondta még, hogy mivel a 2 évvel ezelőtti terhességemnél nem lett bizonyítva a méhen kívüliség, mert sosem taláták meg hol volt, tippeltek méhen belüli, illetve kívüli vetélésre is, így nagyobb az esély, hogy a mostani méhen belül van, de azt, hogy lesz e belőle valami nem lehet előre megmondani. Kontrollálni kell, egyelőre ezt lehet csinálni. Panaszom egyébként nincs a szokásos terhességi tüneteken kívül - mellfájdalom, bedugult orr, néha émelygés.
2022. dec. 30. 15:30
 17/21 anonim ***** válasza:
76%

Hú a duplázódás, akkor jó hír, illetve az is, hogy látott felritkulást. Valószínűleg akkor csak később fogant a pici. Nagyon szurkolok, hogy minden rendben menjen. Majd írjál, remélem már jó hírekkel :)

9-es vagyok

2022. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
1500-2000 alatt nem látszik UH-n, szóval nem túl meglepő, hogy nem látott semmit.
2022. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem is vártam ilyen hcg mellett, hogy embriot fog látni szívműködéssel... Ennyire nem vagyok tudatlan! Viszont az előzményem miatt fontosnak tartottam egy orvossal felvenni a kapcsolatot!
2022. dec. 31. 03:07
 20/21 A kérdező kommentje:

Érdekességként megosztanám a sztori végét, vagy legalábbis a végéhez közelítő állapotot:

A Hcg értékeim szépen nőttek, duplázódást mutattak,de ultrahangon még 1000-es hcg-nél sem láttak semmit csak a megvastagodott endometriumot. Majd 2200-as értéknél sajnos megtalálták a jobb petevezető ampulláris (legszélesebb) részében. Ezért is voltam tünetszegény, mert volt helye növekedni. Jelenleg a kórházban vagyok, megkaptam egy Methotrexát injekciót és bízunk benne ezzel elkerülhető a műtét, elhal majd felszívódik magától. Tanulság: Jó volt a kezdeti megérzésem és szerencse, hogy időben orvoshoz, valamint laborba mentem!

2023. jan. 6. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!