Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezzel a HCG szinttel még...

Ezzel a HCG szinttel még reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 5+1 napos terhes, tudom a fogantatás pontos napját. A tesztjeim pozitívak, de nem erősödnek egy ideje, ezért elmentem ma magán úton vérvételre, aminek az eredménye 231 IU/L lett. 2 nap múlva megyek újra+uh-ra is. Van esélyem szerintetek vagy kB esélytelen ekkora Hcg-vel? Mellesleg 2 éve volt egy mehenkívülim... 😔

2022. dec. 27. 20:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Sajna én gyanítottam, hogy méhen kívüli lehet. Annál emelkedik ennyire alacsonyan a szint. Nekem 3.nap késésnél (lh teszttel követtem az ovulációt) nagyon erős csíkos volt a teszt, majd következő napon elmentem egy hcg vérvételre, mert nem hittem el. És akkor volt nekem ilyen 1770 környékén a hcg. Nagyon sajnálom. Legközelebb sikerülni fog!
2023. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!