Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék a gyomorsav...

Mit tehetnék a gyomorsav miatti hányás ellen?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok, de olyan sztinten sok a savam hogy már hányok miatta. És teljesen mindegy mit eszek. Már alig merek enni is.
2008. dec. 26. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Dokidat kérdezd meg,hogy mit vehetsz be,nekem a rennie bevált,mert én is ezzel küzdöttem,borzasztó volt,éjjel hánytam meg minden!Tejet és kekszet ettem,néha segített!

Jobbulást!

12 hetes baba anyukája

2008. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,sok mulik mit eszel napközben es,hogy mit vacsorára,en a terhesség elött is küzdöttem a savammal de mostmár en is szoktam savat hányni!en pl nem eszem estefelé paprikát,narancsot,almát,hagymát,füstös es borsos ételeket!ha mégis ejjel erezném hogy megint sok a savam a kekszen es a hideg tejen kivül még azvált be ha nagynehezen isde elrágcsálok egy fél szikkadtabb zsemlét vagy kiflit!remélem valamelyik segit mert tudom hohy borzalmas tud lenni!jobbulást,és boldog babavárást!32,6hetes pocis!
2008. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy volt mit eszem kihánytam savas formában. Pedig én aztán mindenre odafigyeltem, de hiába. Reni csak nagyon kevés ideig hat. Végig kínlódtam. :(
2008. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a hajába főtt krumpli vált be egyedül,pár szem és este lefekvés előtt ne egyél hiába vagy éhes,jobban jársz ha nem eszel,vagy mximum egy pár db háztartási kekszet,vagy egy fél pirítost magában!!!!!!!!
2009. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!