Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik magzati szívhang...

Melyik magzati szívhang figyelőt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mi alapján döntsek, így aki használt vagy van róluk információja, és tudna ajánlani, azt megköszönném!
2023. jan. 3. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén.. egyiket se. Amíg kicsi, nehéz megtalálni, azon fogod idegesíteni magad. Amikor meg már meg tudnád találni könnyedén, addigra érezni fogod a mozgást. Persze ettől függetlenül vedd meg amúgy bármelyiket, ugyanúgy működnek. Én tettem, mert nem vagyok magam ellensége.
2023. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyiket se. Ha szükséges, akkor beszéld meg az orvossal.
2023. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Angelsound bevált nekem első terhességemnél. De bevallom, w többieknek van igaza. Ha nem találtam, akkor idegeskedtem, mire stabilan megtaláltam, már mozgott és fel tudtam kelteni ha nagyon szokatlanul nyugis volt. A második gyereknél még csak egyszer vettem elő, utólag annak sem volt értelme:-)
2023. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem régebbi típusú AngelSound Jumper volt. Én szerettem, 14-15. héttől stabilan megtaláltam a babákat mindkét terhességben. Heti egyszer rájuk hallgattam és megnyugodtam. A mozgás azért nálam még 30. hét fölött is bizonytalan volt, ha régóta nem jelentkezett be a baba, ráhallgattam és megnyugodtam.
2023. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem véletlen, hogy nem ajánlják egyiket sem, csak ki fogsz készülni idegileg 😄
2023. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Én nem készültem ki, megnyugtatott.
2023. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Angelsound.

Nem készültem ki tőle,szerettem. ☺️

2023. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Angelsound-ot vettünk, tegnap. Este már ki is próbáltuk, keresni kellett, de 10-15 perc alatt megtaláltuk a szívhangot és ma reggel, nekem egyedül is sikerült, pikk-pakk megtaláltam. Olyan megnyugtató, hogy hallhatom a kicsi szívverését. 😊
2023. jan. 6. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!