Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, vagy aggodalomra ad...

Normális, vagy aggodalomra ad okot a terhességi tünetek hirtelen megszűnése?

Figyelt kérdés

Ma léptem a 8. hétbe, vagyis a picúr pontosan 8+0. Eddig nem sokáig (kb 2 hétig) folyamatos émelygés, szagundor gyötört, nem kívántam semmit, szédültem, illetve éreztem, hogy "van hasam". Ma reggel viszont, mint akit elvagtak, semmit nem érzek ezek közül (komolyan reggel úgy keltem fel, hogy hirtelen el is gondolkoztam rajta, terhes vagyok e egyáltalán). A mellem feszül, de az kb a fogantatás óta,de ennyi. Kicsit megijedtem, nem tudom mennyire normális ez. 2 hete hematomat allapitottak meg, így gyógyszert szedtem rá az elmúlt két hétben + megduplazott magnéziumadaggal teltek a napjaim, ettől lehetséges? Már abbahagytam a gyógyszert, vagyis tegnap már normál adagra álltam át, de tegnap még fennaltak a tünetek, ma már nem. Lehetséges ettől? Vagy amire még gondoltam, hogy ma lenne a mensis nap, és a mensis nap előtt alapvetően is szoktak lenni fura tüneteim. Vagy akkor sem normális a tünetek hirtelen megszűnése? Tapasztalt valaki hasonlót, akinek végül semmi gond nem volt?

Előre is köszönöm a válaszokat, segítséget!



2023. jan. 6. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Normàlid

De az ember nem tud nem aggódni.


Így volt a koràbbi terhességeimnèl és most is ( most mègis aggódok, azóta nem voltam még orvosnál)

2023. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Normalis.
2023. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1es, remélem nálad és nálam is minden rendben van. 🙏🏻
2023. jan. 6. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ne aggódj. Nekem pl az első terhességemnél szintén a 8. héten múlt el… aztán 10 hetesen még visszajött. Amúgy ha magne b6-ot szedsz, az is segíthet az émelygésen.
2023. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha elmúltak a tünetek 8 hetesen nektek mikor kezdődtek? Az elején feszült a mellem. De már nem. És igazából nem is volt eddig semmi tünetem...6+4 hetes vagyok..Na jó , egyedül a fáradság, az még mindig tart.
2023. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem kb a fogantatástól tart mellfeszülés, mellérzékenység, meg kb 5 hetes korig volt "meg akar jönni érzés". Aztán egy hétig semmi.. 6. héten meg kb. minden jött, amiket a kérdésemben is feltüntettem + mérhetetlen fáradtság kb folyamatosan, puffadás. Aztán most a 8. héten mintha elvágtak volna mindent, kivéve a fáradtság, + mellérzékenység, ezek megmaradtak.
2023. jan. 6. 20:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is első terhességem alatt 8 hetesen hirtelen múlt el, 11 hetesen jöttek vissza a tünetek.

2. terhességem alatt először 7 hetesen múlt el pár napra, hamar visszajöttek. Heti 1x ez megtörtént 10 hetes korig, ezután már nem jöttek vissza. Azért furcsa volt, egyik nap hulla vagyok, egész nap hányingerem van, másnap meg azután szó szerint semmi bajom, majd megint rosszul vagyok.


Mindkét terhességemnél minden rendben volt.

2023. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, jó érzés pozitív történeteket olvasni. Hétfőn megyek ultrahangra, bízom benne, hogy itt is minden rendben van. 🙏🏻
2023. jan. 7. 10:04
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a tünetek megszűnése missed abhoz vezetett a 8ik héten
2023. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De remélem nálad minden rendben van
2023. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!