Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik országban választható...

Melyik országban választható meg a baba neme?

Figyelt kérdés
4 lányom van szeretnénk egy fiút is .anyagilag simán belefér. Csak sajnos nem jön össze :(

2023. jan. 6. 23:52
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Semmi nem lenne akadaly es igen ennyire akarunk fiut … csak nem jutunk egyrol a kettore…
2023. jan. 27. 08:17
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Írtuk már kérdező, Amerika. Ezek szerint van 100 milliótok rá, simán megcsinálják neked.
2023. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Az USA-ban fél évig előtte kint kell élni. Úgy kell a vízumot is csináltatni. Amikor kiköltöztök, akkor már meg kell kezdeni a tárgyalást a klinikával, amelyik biztosan fogad célzott nemű ivf-re. Előszerződés minimum kell. 6 hónap után kezdik a gyógyszeres kezelést a leszíváshoz, tehát ez még mindig nem a beültetés. Leszívás után megpróbálják megtermékenyíteni a petesejteket friss spermával. Ha egyik sem marad életképes, akkor kezdik elölről. Ha életképes, akkor nézik a nemét. Ha egyik se fiú, akkor új kör. Ha van fiú, akkor ivf. De ez sem biztos, hogy sikerül elsőre. És akkor megint leszívás.

El sem tudom gondolni, ez mennyi pénz. Időben szerintem minimum 1 év kint.

2023. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
😞😞😞😢
2023. febr. 1. 00:29
 25/25 anonim ***** válasza:
De nem értem kérdező, azt írtad nem akadály az a kb 100 milliós összeg, akkor meg hajrá
2023. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!