Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak az óriási...

Mit csináljak az óriási aranyéremmel?

Figyelt kérdés

38. hétben vagyok. Orvos irt fel krémet de az sem segít. Anyukám ra hallgatva kikeltem az ágyból hogy mozogjak takarítottam stb. Őszerinte többet segít ha mozgok mint hogyha csak fekszek. Az történt hogy több mint kétszer akkorára nőtt. Vajon akkor így most császár lesz vagy hogy fogok tudni megszülni?

Egész nap csak sírok. Nem akartam császárt ,és a fájdalomtól is.

Mi lesz most velem?


2023. jan. 7. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ki szokták akasztani jól látható helyre. 😉


Viccet félretéve:

A baba nem azon a nyiláson jön ki.

Sürgősen meg kéne mutatni egy proktológusnak, ő majd megmondja, mit lehet, mit nem

2023. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Menj el orvoshoz!!

Egyébként a szülést nem fogja akadályozni

2023. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

"A baba nem azon a nyiláson jön ki."


Nem, de az erőlködéstől sokkal rosszabb lehet szülés után.

Nekem is volt terhesség alatt, a Reparon kenőcs bevált, szépen elmúlt tőle. A szülésemből aztán császár lett, de vajúdtam 7-8 órát, úgyhogy nem úsztam meg, kijött újra...úgyhogy megint a Reparonhoz nyúltam, és segített szülés után is.

2023. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Reparon kúp + Detralex

Második terhesség végén nekem is brutál durva volt, de orvos se tudott rá mit mondani, csak hogy ki kell bírni a szülésig, utána jobb lesz. Tényleg jobb lett. (Sima szülés volt, nem császár)

2023. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Hemorid kenőcs többet ér, mint bármelyik.
2023. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Vond le a tanulságot, anyukád sem tévedhetetlen, bármit is mantrázik, nincs feltétlenül igaza. Ez majd jusson eszedbe amikor hazajöttök a kórházból.

Minden bizonnyal jársz NST-re, ott is kérhetsz segítséget, orvosi véleményt ezzel kapcsolatban.

Átérzem, most milyen csalódott és dühös vagy, de próbálj megnyugodni. Ha esetleg császár lesz az sem jelent katasztrófát, ugyanúgy tudsz szoptatni ha szeretnél és az anyaság fokmérője sem az, hogy hol jön ki a gyerek. Az a fontos, hogy mindketten egészségesen jöjjetek ki a kórházból, erre koncentrálj.

2023. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Külföldön vagyok így egy kicsit más a dolgok beszerzése vagy orvoshoz járás..

Az orvosom felírta ezt a krémet még adok neki pár napot remélem hatni fog.

A kórházat És felhívtam van egy éjjelnappali telefon amit csak kismamáknak van ott azt mondták csak használjam a krémet és nem kell aggódni nem lesz császár emiatt.

És igen tényleg azért aggódom hogy rosszabb lesz a szülés után.

Az erőlködéstől.

De mindent megteszek, mászkálok de azért próbálok többet pihenni.

Tudom mozogni is kell csak nem túlzásba vinni.


Köszönöm a válaszokat !

2023. jan. 7. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
sosem volt aranyerem, se visszerem. terhesség alatt mindkettő kijött, dr szerencsére nem fájt egyik se, nehezebb székelésnél vérzett kicsit az aranyerem, meg persze fájt is.. 1-2 nap és jobb lett. féltem én is a szulestol miatta, de nem lett rosszabb tőle. viszont utána vártam a csodát hogy elmuljon.. úgy 3 hónappal a szülés után néztem meg mert amúgy fájni nem fájt, szomoruan tapasztaltam hogy nem javult. most 5 honapja szültem, azóta jobb lett :) szóval fel a fejjel, így vagy úgy, de jobb lesz!
2023. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!