Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vészes hányas lenne?

Vészes hányas lenne?

Figyelt kérdés
Hajnal negyed4-tol hányok, még a vizet is? Ez már vészes hányasnak számít? Kell menni ügyeletre?
2023. jan. 8. 05:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jan. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát kb 2 órát hánytál. De a 2 óra alatt hányszor?


Jobban vagy azóta?

2023. jan. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hánytam, hogy amikor kórházba mentem már 3 napja nem maradt meg bennem se víz, se kaja. Valami biztos felszívódott, mert nem haltam szomjan, de alig pisiltem valamit és a szám olyan volt, mint egy bot. Egész nap hagytam, már rég semmi nem volt a gyomromban, de öklendeztem. A kórházban azt mondták, hogy ha nagyon szeretném, adnak egy infúziót, de nem vagyok vészes állapotban. Pedig én nagyon annak éreztem. Adtak Cerucal hányingercsillapítót is meg B6 vitamint, de nekem semelyik nem hatott.

Ha aggódsz, menj be kórházba, de az az eset, ami miatt tényleg kórházba kell menni, szerintem nagyon szélsőséges.

2023. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem, én hónapokig hánytam ki mindent, végül a 29. héten kerültem be. Ha egyáltalán nem marad benned folyadék, akkor menjél, a kiszáradás miatt. De a 12. hétig nem nagyon tudnak semmit adni és természetesnek veszik a hányást terhesen, első trimeszterben.
2023. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 12.héten kezdődő napi 4-5-6 vagy több hányás kitartott a 25.hétig, és attól sem estek kétségbe az orvosok...🤷‍♀️

Hánytam, ittam valamit, hánytam, megint ittam valamit, ha 20 percen belül nem hánytam, akkor ettem is valamit.

2023. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!