Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok terhes vitamint szedni?

Figyelt kérdés
5. hét elején hányni kezdtem és azóta nem marad meg bennem szinte semmi, de a tablettáktól azonnal hányok. Femibion 1-et szedek, próbáltam sima vas+folsavat is, de nem megy. Mit csináljak? Most lenne a legfontosabb a folsav. :(
2023. jan. 14. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Probálj meg b6-ot szedni mert az hányás csillapító,esetleg nézz utánna hogy lehet egy folyadékba kapni.
2023. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam a B6-ot, de nekem sajnos nem segített kicsit sem. Viszont a csak folsavat lefekvés előtt közvetlen bevenni működött. 😊
2023. jan. 27. 21:00
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szedek semmilyen vitamint. Vasat muszáj, mert vashiányos lettem. Illetve magnézium port iszok néha. Ezen kívül semmilyen vitamint. Bemegy gyümölccsel, zöldséggel. Nagyszüleink idejében nem is voltak terhesvitaminok, mégis egészségesebb gyerekek születtek.
2023. ápr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azóta elmúlt a hányinger és már tudom szedni a vitaminokat. A genetikai uh és teszt alapján pedig eddig minden rendben, vashiányos sem vagyok, úgyhogy túléltük az elejét. :)
2023. ápr. 9. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!