Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz döntés volt?

Rossz döntés volt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem valami nagyon nem stimmel velem. A 14. hétben járok és teljesen befordultam. Nincs kedvem semmihez sem csak feküdni. A nemivágyam 0-ra csökkent. Anyukám 3 éve meghalt a testvérem kint él Angliában tehát a baba megszületése után semmilyen segítségem nem lesz.

16kg-t híztam és az arcom is csúnyult.

Lehet nem kellett volna vállalnom a picit, de hát 37 éves vagyok.

Nem tudom ez egyedül mennyire fog menni! A férjem 3 műszakban dolgozik.



2023. jan. 18. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Anyós sincs? Ha gyereket akarsz akkor itt volt az ideje bevállalni. 16 kg nem kevés, csak tőled függ, hogy zabalsz tovább, vagy leallsz ezzel.
2023. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Tök mindegy, mivel 14 hetes vagy, meggondiolni magad már nem tudod. Keress egy pszichológust, hogy szülésig rendbe tegyen.
2023. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ennyit azért nem lehet a babára fogni.

Azt sem értem, mit kéne bírnod egyedül. Az én párom is három műszakban dolgozik, egyáltalán nem igaz, hogy nem jut ideje a gyerekeinkre, sőt többet hordja oviba, mint én. Nagyon is sokat foglalkozik velük, hiszen attól, hogy három műszak, attól még nyolc órát dolgozik, a többi ideje szabad.

2023. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Anyós az ország másik felében lakik.

Igen én is gondoltam rá, hogy szakemberhez forduljak.


Hát "kedves" hármas!

írd már le, hogy ÉN még is mit fogok a babára??

Mit kéne bírnom egyedül? Most komolyan egy anyukaként ezt megkérdezted?

2023. jan. 18. 17:22
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Pszichológus, mert sajnos ennek a gyerek issza meg felnőve a levét. Ki kell takarítani a pszichédet. Csak jó állapotú anyának lesz jó állapotú gyereke.
2023. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
A 16 kilót és egész napi fekvést.
2023. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem azért,de a hízást,csúnyulást tényleg ne a babára fogd.Nekem 4 gyerekem van,egyikkel sem híztam összesen 7 kg-nál többet.A férjem nekem még 12 órázik 3 műszakban,mert van rá lehetősége,és így több a pénzünk,mégis bírok a 4 gyerekkel,és még ndent meg tudunk oldani ketten.Nekünk sincs segítségünk,és én is dolgozok teljes állásban.Nem tudom most hirtelen mit vizionalsz magad elé,de nem fogsz belehalni.Keress fel szakembert,segíteni fog.A gyerekre nehogy haragudj!Ő nem tehet semmiről.
2023. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
de tényleg..mit kéne bírnod? Gondolom nem a rokonoknak meg anyósodnak szülsz..attól hogy gyereked lesz nem fogsz lerokkanni, nők ezrei csinálják teljesen egyedül, férj nélkül is akár és nem drámáznak.
2023. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatti depresszió is valos jelenség, csupán nem beszélnek róla annyira, mint a szülés utanirol.
2023. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Na jó azért azt se kell itt előadni, hogy semmi nehézség nem adódik gyereknevelés során. Szerintem baromi nehéz egyedül, de mivel nincs más lehetőség úgyis meg fogod csinálni. Ha nyugis a baba akkor nem az eleje lesz a legnehezebb, nekem nehezebb volt amikor elkezdett mászni, járni és sokkal jobban igényelte a tarsasagomat.
2023. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!