Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnatok abban segíteni, hogy...

Tudnatok abban segíteni, hogy terhesen lehet tavakban fürdeni? Valaki azt mondta, hogy csak tengerben, tavakban pedig csak terdig lehet menni.2 nap múlva indulok a Balcsira, lehet rossz döntés volt?

Figyelt kérdés

#fürdőzes
2013. júl. 29. 19:17
1 2
 1/14 Kerria ***** válasza:

Nőgyógyászom szerint: minden természetes vízbe/tóba lehet ilyenkor fürdeni, mert azok flórája tisztítja rendesen a vizet. Fertőzés veszélynek kevés az esélye. DE csak zárt méhszáj esetén! A tengervíz annyiban szerencsésebb, hogy a sótartalma miatt nem tudnak benne felszaporodni a bacik.

Amit nem ajánl, a hétköznapi strandok... de elvileg azokat is takarítják...csak ő ezt fenntartással kezeli.


Így ha zárt a méhszájad, akkor jó balcsizást kívánok, se nekem, sem babámnak nem lett tőle baja. Sőt az ismeretségi körömben eddig mindenki szerencsésen megúszta!

2013. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, a dokimat pont 2 hete kérdeztem meg és IGEN szabad fürdeni. Amíg a méhszáj zárt (és egyéb probléma sincs pl. vérzés) addig akár medencében akár tóban akár tengerben lehet fürdeni. Kimondottan jót tesz a mamának az úszás. A kismama fogékonyabb a fertőzésekre így arra fokozottan ügyelni kell, valamint a napszúrást, napozást valóban kerülni kell. Déli órákban tilos a napon tartózkodni! (még nem terhesen is) Sok sok folyadék, és ésszel pancsolásból semmi gond nem lehet. (ne ugorj fejest a balcsiba, ne dobáljanak a vízbe, lehetőleg ne találják el labdával a pocakodat stb.)
2013. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Balcsiba én be nem mennék. Menjetek tengerpartra az a legjobb!
2013. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, h nem mindenkinek van pénze tengerparta menni
2013. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Ja hát az sajna lehet,bocsi erre nem is gondoltam:(
2013. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én se mennék be Balcsiba. Tavaly is fülgyulladással és hüvelygyulladással végződött az ügy, de akkor nem voltam még terhes.
2013. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Most mit paráztatjátok szegény kérdezőt!


A Balcsinak soha nem volt ilyen jó a minősége, mint most, sőt a legtisztább európai édesvíz. Nem volt rossz döntés, a lényeg, hogy a méhszájad zárt legyen. No persze vigyázz magadra és ne aggódj, nem lesz semmi bajod!

2013. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma felhívtam a vedőnőt.Azt mondta,hogy ha zárva a méhszáj nyugodtan mehetek a Balcsiba is.Azért csak óvatosan fogok.
2013. júl. 30. 10:29
 9/14 anonim ***** válasza:
36 hetesen nekem már nem engedte az orvos. De bezzeg a házasélet az mehet. :D
2013. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:-)
2013. júl. 30. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!