Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajnali 2 óra óta magas a...

Hajnali 2 óra óta magas a pulzusom és hallom a szívdobogásom, ez normális?

Figyelt kérdés
jelenleg 7 hetes terhes vagyok, kisebb nagyobb szünetekkel szokott jönni ez a tünet.. ez mennyire normális?

2023. jan. 19. 14:14
 1/7 A kérdező kommentje:
egész éjszaka nem tudtam aludni.. a pulzusom általában 100-120
2023. jan. 19. 14:14
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Kismamáknál végig normális a magasabb pulzus, de ha má az alvasban zavar, az gáz. Orvoshoz mennék vele.
2023. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Elvileg normális, de nekem írt fel a háziorvos gyógyszert, mert elég magas volt a pulzus szám.
2023. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettős front is van. A várandósok érzékenyebbek lehetnek erre is. Pihenj és igyál sokat.
2023. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Terhesen magasabb a pulzus, de azért hívj fel dokit.
2023. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Terhesen magasabb a pulzus, ahogy írták már előttem. Amúgy engem is néha zavar, máshogy érzékelem "hangosabbnak".

Ami nekem segít hogy este nyugiban vagyok, nem telefonozok, főleg nem gyakorizok. Ne arra koncentrálj, pihenj, olvass. Boldog babavárást.

2023. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en vegig 105-120 kozti pulzussal eltem terhesen. Mikor fekudtem csak ugy luktetett a nyaki utoerem. Voltam kardiologusnal is emiatt, mindent rendben talalt, ha nagyon akartam volna azt mindta tud felirni ra gyogyszert, de nem eroltettem, nem is lett semmi baj, ahogy kibujt a fiam el is mult.
2023. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!