Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudjam, hogy magzatvíz...

Honnan tudjam, hogy magzatvíz vagy vizelet?

Figyelt kérdés

32. hétben vagyok és 1-2 hete szinte mindig van pár csepp valami a bugyin/betéten, ha magzatvíz lenne, azt észrevette volna a nőgyógyász? (Sajnos elfelejtettem megkérdezni tőle ma, de holnap felhívom.)

Nektek volt hasonló? Ha igen, akkor mi volt az?


2023. jan. 24. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, észrevenné hogy nem elég a magzatvíz mennyisége.
2023. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez, de ez sajnos (mondjuk nem sajnos, csak részben) nem magzatvíz, hanem vizelet csepp. Nagy megterhelés a baba az egész tartó szerkezetünknek emiatt az eltud gyengülni.

Kuka voltam, mert nem gyakorlatoztam, gondolom ha csináltam volna ez nem fordul elő.

De ezen lehet javítani.

Vagy kegel vagy kriston intim tornát csinálj. Lényeg, hogy fekve, csípőt emelve, sík keményebb felületen tedd.

2023. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem amikor szivárgott a magzatvíz, akkor nagyon durván édes, cukorka illata volt a bugyimnak/betétnek.

A vizelet csöpögésnek meg pisi szaga volt.

2023. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pisinél a szag árulkodó. Nálam az volt dilemma, hogy hígabb hüvelyfolyás vagy már a magzatvíz. Erre jó volt a pH papír, de magzatvízre elszíneződő betétet is lehet már kapni.
2023. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van erre külön betét ami elszinezodik ha magzatvíz, dm-ben kapható akár.
2023. jan. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nektek amúgy elég szokott lenni a tisztasági, vagy már rendes betét kell? Erről a magzatvizes elszíneződősről még nem is hallottam. Mi a neve? Mekkora?
2023. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6. A betét fétises is befutott 😅
2023. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem.is van egy egy csepp pisilés után sokszor,sztem majdhogynem természetes dolog.

A baba nyomja a hólyagodat

2023. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!