Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek, mi lehet ez?

Nagyon félek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, éppen körülbelül 15-20 perce keltem fel arra hogy nagyon kell pisilni, elmentem wc-re és a wc papíron megjelent egy nagyon-nagyon apró csepp vér (?) , enyhén rózsaszínes volt viszont tényleg aligha volt észrevehető a wc papíron, annyira apró csepp volt, semmilyen panaszom nincsen, akár fájdalom, vagy bármi. Nemsokkal rá pár perc után kellett megint pisilni mivel mostanában gyakrabban járok, akkor már nem volt egyáltalán semmi a wc papíron. Szerintetek mitől lehet? Nagyon félek most, kisbabámat érzem jelenleg is hogy mocorgál eléggé :(


24 hetes kismama



2023. jan. 25. 02:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
4# Nem, nem voltunk együtt a párommal már elég régóta és nem is nyúltam a hüvelyembe egyáltalán
2023. jan. 25. 10:46
 12/18 A kérdező kommentje:
És nem akartam itt "vitát" elindítani. A 8-as válaszolónak pedig csak annyit szeretnék írni hogy igenis vannak ilyen kismamák akik képesek ennyire aggódni, esetleg rossz tapasztalatok miatt is. Első terhességem, a terhességem eleje óta vannak eléggé rossz rémálmaim a kisbabámmal kapcsolatban amik eléggé reálisak is voltak, legutóbb a nőgyógyászati vizsgálat után is véreztem valamennyire (persze rögtön megijedtem és pánikolni kezdtem, sosem történt ilyen eddig egyik vizsgálat után sem) és mivel ez az eset délután történt így anyámmal tudtam erről beszélni és megnyugtatott hogy a vizsgálattól volt. Viszont hajnali 3 órakkor, szinte félálomban voltam és úgy mentem ki pisilni, erre az fogadott amit láttam a wc papíron és senkivel sem tudtam hirtelen ezt a dolgot megbeszélni, így rögtön idejöttem kiírni, hátha volt már valaki hasonló helyzetben. Nem kell senki felett ítélkezni akit egyáltalán nem ismersz, nem tudod volt-e bármilyen nehézsége már terhesség alatt. Akik el is vetéltek, elég ritka aki "józan ésszel" tovább tudja az egészet folytatni és próbálkozni újra, és igenis egy olyan személynek aki már legalább 1x elvetélt, ugyanúgy nehéz még pár cseppnyi vért is látnia pisilés után. Felhívom majd a nőgyógyászomat nemsokára és tisztázom vele ezt a hajnali esetet ami történt, szerencsére azóta nem tapasztaltam ilyet pisilés után de azért inkább felhívom. Köszönöm azért a válaszokat :)
2023. jan. 25. 10:56
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi ujsag veled kerdezo? Hogy vagy? Tudtal beszelni az orvosoddal?
2023. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szia, köszi szépen a kérdést, sajnos egyáltalán nem tudtam elérni az orvost, fogalmam sincs hogy miért. Viszont itthon is említettem a dolgot, anyám szerint is ilyenkor sokkal érzékenyebb a nyálkahártya is és lehetséges hogy valamikor megsérült egy kicsit, lehet még mindig a legutóbbi vizsgálat hatása mivel mint írtam akkor eléggé ilyen nyálkás szerűség jött belőlem, rózsaszínes ugyanúgy. Szerencsére azóta semmi pisilés után sem, semmi fájdalom, kicsi tündérkém jelen pillanatban is mocorgál :) de azért majd holnap még megpróbálom felhívni, azért sokkal megnyugtatóbb ha egy orvos véleményét hallgatom meg 😊
2023. jan. 25. 17:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Hala istennek,hogy jol vagy! Engem kb 32hetesen olyan durvan vizsgalt meg egy orvos hogy durvan vereztem,azt hittem beindult a szules,de nem. Felhivtam az en dokim es mondta, hogy a terhesseg elorehaladtaval erzekenyebb belul minden. 3napig verezgettem,barnaztam,allitolag nyakdugo is volt,de ez mar amint irtam 32 hetesen kb. :) Az en kisfiam 6honapos lesz 1-en. :) Szep nyugis terhesseget kivanok a tivabbiakra!! :)
2023. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én mindenképp bemennék az ügyeletre! Biztos ami biztos. Ismerek olyat akinek ilyentájt ment el baba.. én nem kockáztatnék. Csinálnak egy rutin vizsgálatot és max haza küldenek.
2023. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
15# Köszönöm szépen, igazán kedves vagy :) és hát igazából az a nőgyógyász akihez szoktam menni, eléggé óvatosan vizsgál és gyengéd, mégis legutóbb az történt és eléggé kiakasztott, legközelebbi vizsgálatnál már sokkal jobban fogok szerintem félni :( pedig tényleg óvatosan és gyengéd .. Szerencsére egész nap semmi pisilés után, még mindig semmilyen fájdalom, kis édesem mocorgál, úgyhogy azért nyugodt vagyok. De mint ahogy a 16-os is írja, sokkal jobb ilyen esetben nem kockáztatni, szóval reggel telefonálok majd az orvosnak és meglátjuk mit mond :)
2023. jan. 25. 22:59
 18/18 A kérdező kommentje:
óvatos és gyengéd*
2023. jan. 25. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!