Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki volt már elsősegély...

Aki volt már elsősegély vizsgán, leírná, hogy mit kellett csinálnia és hogy milyen volt? Nagyon félek tőle, hónapok óta húzom az időt.. A KRESZ-t szerencsére már megcsináltam, de annál nem is féltem ennyire..

Figyelt kérdés

2023. jan. 11. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én voltam, ott nevetséges volt az egész. Negyed órával korábban odaértem, de már a kapuban sürgettek, hogy siessek, mennének haza. Az újraélesztésnél oda se figyeltek, mert az esti bulit egyeztették, utána húzattak tételt, elmondtam belőle 2 mondatot, megköszönték, lepecsételték és ennyi.

Ha voltál tanfolyamon, és átnézed a jegyzeteket, elég lesz.

2023. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Decemberben voltam, egy vicc volt az egész. Időpontra mentem, de ettől függetlenül érkezési sorrend volt. A vizsgán magán ketten mentünk be, én meg egy másik vizsgázó. Covidra hivatkozva a stabil oldalt saját magamon kellett megmutatni. Enyhén szólva komikus volt. Le kellett feküdnöm és úgy tennem, mintha épp stabil oldalba rakna valaki. Az újraélesztésnel csak a mellkas kompresszió kellett babán, orrba/szájba fújás szinten covid miatt nem volt, és végig se kellett csinálnom. Utána tételt húztunk, de kb 2-3 mondatot mondtam, a B kérdést már meg se kérdezték. A másik vizsgázó egy szót se tudott, de még alap kérdésekre sem, mindent a szájába rágtak és meglett neki is.
2023. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Etitánon volt a tananyagot hozzá, élőben nem voltam 1 tanfolyamon sem.. ez miatt is félek, mivel nem tudom hogy elég ha videókban látom hogy mit hogy kell, vagy jobban jártam volna ha élőben is elmegyek tanfolyamra és ott is látom. Sokan mondták hogy nekik elég volt a videó, de már nem tudom mit higgyek…
2023. jan. 11. 17:57
 4/9 anonim válasza:
100%
2. vagyok. Így, hogy covidra hivatkozva semmi gyakorlat nincs, bőven elég az online. Én voltam tanfolyamon, tanultuk a kötözéseket stb, semmi nem kellett vizsgán. Ki sem volt rakva kötszer, merthogy vírus miatt a vizsgázók hozzá se érjenek egymáshoz. Ha valaki ilyen tételt húzott, annyit kellett elmondani, hogyan csinálná.
2023. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Még mindig 2. Annyi tipp még, hogy a babán szólhatnak egyedül, ha nem jó helyen nyomod (bár nem buktatnak). Ahol a legkoszosabb/kopottabb a baba mellkasa, na ott nyomd. Tanfolyamon mondták és teljesen igaz :D
2023. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :))
2023. jan. 11. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahol a baba a legkopottabb... Ez tetszett.

Igaz, a kresz vizsgán is érvényes, hogy szinte mindig a leghosszabb válasz a jó.

2023. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonló volt a szitu velem mint az első válaszolóval. A tételt kivéve rám sem néztek. Az újraélesztésnél szóltak hogy oké ennyi, jól csinálom. Oldalfektetést is kellett végezni, a legvégén odapillantottak s annyit mondtak hogy már mehet a tételhúzás. Elmondtam, aztán már nyomták a kezembe a kis papírkát.
2023. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aki esetleg tudja, vagy mostanában volt frissen, olvastam előbb hogy a vírus helyzet miatt maszkot, kesztyűt kellett vinni magatokkal és voltak olyan dolgok amiket magadon kellett bemutatni (ezt írta is itt valaki). Viszont ez még mindig tart ott is? Vinni kell magammal a dolgokat és magamon kell megmutatni dolgokat, vagy már megy minden rendesen mint régen?
2023. jan. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!