Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen várandósvitamint szedtek?

Milyen várandósvitamint szedtek?

Figyelt kérdés
Az előző terhességben Femibiont szedtem. Most mindenképp más fajtát szednék. Kinek melyik vált be?

2023. jan. 27. 23:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A jutavit terhes vitaminját szedtem, minden értékem tökéletes volt és szerintem nagyon jó áron van/volt akkor még. A babám is teljesen egészséges lett.

Az elején Elevitet szedtem, de attól tervezési fázisban is iszonyat hányningerem volt sajnos mindig, ezért próbáltam mást találni.

2023. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is Gravidát szedek és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem hányok tőle, nincs hányingerem sem, mióta este, lefekvés előtt veszem be. Egyébként a betegtájékoztatójában is így írják, hogy este, lefekvés előtt kell bevenni. Árban pedig sokkal jobb mint a többi terhes vitamin. Én január elején egy 90 szemes adagot vettem meg kb 7000 ft-ért.
2023. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Folsavat az elején meg előtte, gravidat szoktam ha eszembe jut, illetve B vitamint alkalmanként. D vitamin az, amire rigorózusan figyelek, de nem terhesen is.


Nincs probléma, tökéletes a vérképem, pajzsmirigyem, de vegyes, egészséges táplálkozás mellett a vitaminok nem sokat számítanak...

2023. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Trimeszter jódmentes verzióját, jódtartalmút nekem nem lehet.
2023. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Trimesztert szedem 2.terhességem előtte is bevált

Elevittől híztam mint a disznó :D

2023. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Halolaj kapszulát, magnéziumot, néha c-d vitamint veszek be. Minden eredményem tökéletes.
2023. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tervezéskor folsavat szedtem. Most Femibion 1-et + Magnézium és B6. A vitaminokat érdemes mindig elalvás előtt beszedni és felszívódik minden míg alszol,kevesebb az esélye, hogy rosszullétet okozzon!
2023. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!