Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesen hány, esetleg...

Aki terhesen hány, esetleg vészes hányós, az gyenge ember?

Figyelt kérdés

Megítélnek emiatt. Azt hallgathatom, hogy milyen gyenge vagyok és túljátszom magam, lusta vagyok és nem igaz, hogy egy terhességből ekkora ügyet kell csinálni.És simán össze kéne szedjem magam és csinálni a dolgom.

2 hónapja nem eszem, naponta kb 1/2-1 litert iszom. nem marad meg bennem semmi még a magneb6 sem. Rengeteget fekszem, van,h ogy fel se kelek, mert szédülök,hányingerem van mindig, csak akkor nem, ha alszom, hányok 15percenként epét. Zavar minden hang és fény.Állítólag nem készültem fel a terhességre, ezért van ez. És csak akarat kérdése lenne, hogy ne hányjak és ne legyek rosszul.

Mit kell ahhoz lelkileg tennem, hogy ne legyek rosszul csupán egy terhességtől?Több dokinak is az a véleménye, hogy aki hány, annak pszichológiai oka van. Hogyan jöjjek rá,hogy mi az,ha nem látom, hogy hol hibázom?


2010. okt. 4. 08:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor én is nagyon gyenge ember vagyok, holott idáig ennek pont az ellenkezőjét gondoltam :-)

Én a 6.-tól a 14. hétig szinte fel sem keltem az ágyból, csak hányni, öklendezni, W.C.-re, meg naponta 1-szer gyorsan lezuhanyozni. Minden kinszenvedés volt, a szememet is rossz volt kinyitni, csak hevertem naphosszat, mint egy krumpliszsák. Minden ételtől, italtól undorodtam, már a gondoltattól is öklendeztem, és mivel a gyomrom többnyire üres volt, maximum csak epét hánytam. Volt, hogy sirtam éjszakánként, hogy csak 1 órám lenne, amit fojtogató hányinger nélkül tudnék aludni :-((

Nagyon rossz volt ...

Aki erre azt mondja, hogy "gyenge ember", annak kivánom, hogy csak 1-2 napig legyen olyan szarul, mint én voltam az utóbbi 8 hétben!

(Ma lettem 15 hetes, 1 hete nem hánytam, de az inger azért még megvan, csak enyhébben ...)

2010. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, még annyit elfelejtettem, hogy nagyon nehezen jött össze a terhességem, már megkezdtük a kivizsgálásokat, mire több, mint másfél év után sikerült teherbe esnem. 33 éves múltam, és nagyon sok gyereket "neveletem" a családunkban, ráadásul óvónő+diplomás ápoló a végzettségem, úgyhogy nem érzem úgy, hogy felkészületlenül lettem terhes ...

(Utolsó voltam.)

2010. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!