Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen mennyire...

5 hetes terhesen mennyire változik meg az ember külsőleg?

Figyelt kérdés
2007. nov. 6. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg nagyon nem venni észre semmit, nekem max. azt mondták, hogy sápadt vagyok. De ha pocira gondolsz, akkor az még nincs. 9 hetes kismama. Grat. a babához!
2007. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Semennyire nem változik meg. én 9 hetes és 4 napos terhes vagyok és most kezd egy kicsit szűk lenni a nadrág derékban és látszani egy kicsit a pocim.
2007. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én sem nagyon tudom,hogy mire gondolsz.azt mondják az okosok,hogy a kismamamának az arca kiszépül és ugy néz ki mintha ragyogna.átváltozik egy nő ilyenkor,boldogabb,s kiegyensúlyozottabb lesz,és ez is látszik az arcon,kevesebb pattanása lesz a hormonoktól,stb...

28 hetes kismama.

2007. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a puffadtság miatt kerekebbnek tűnhetsz.
2007. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 5 hetesen összetéveszthetetlenül volt pocakom:)

De a ragyogás már az első pillanattól természetesen. Egy 26 hetes kismama

2007. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem se borom se hajam nem lett szebb es igaz hogy en vekony tastalkatu vagyok(176 magas,58 kg)voltam mikor terhes lettem es kb 5.honapig senki nem vette eszre,szules elott is ha hattal alltam nem is sejtettek hogy egy poci tornyosul elottem pedig 4kilos baba volt benn.testalkattol is fugg.nekem elore nott nem szetterulve.5 hetesen egy osszeteveszthetetlen pocak az nem a terhessegtol van hanem a zabalastol.en 9 kilot hiztam,iden szultem mar nem szoptatok es 60 kilo vagyok.
2007. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 5 hetesen már a puffadságtól elég nagy hasam volt,de most 7 hetesen már nem tudom eltakarni!
2007. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!