Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív tesz után negatív...

Pozitív tesz után negatív aztán újra pozitív?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetséges az, hogy egy hete folyamatosan pozitív terhességi teszteket produkálok, ráadásul elég erőteljes a második csík.

Kedden kell vissza mennem az orvoshoz, ma reggel csináltam tesztet, az egyik erős pozitív a másik kettő negatív.

Annyira elkeseredtem, hogy egy óra múlva ismét csináltam két tesztet és mind a kettő erős pozitív lett.

Ez hogyan lehetséges?

Az előző vizsgálat alkalmával még csak petezsákot látott az orvos.

A reggeli tesztjeim x epil márkájúak aztán másodjára predictor és x epil volt szintén.



2023. febr. 8. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érzékenysége lehet más a teszteknek, ezeket összehasonlíthatod, de egy hét késés után már mindegyiknek pozitívnak kéne lennie szerintem.

Ne tesztelgess ennyit, teljesen fölösleges, csak magadat idegesíted vele.

Ha esetleg megáll a fejlődés a hcg még akkor is jelen van egy darabig a szervezetedben, szóval ennek kimutatására így nem alkalmas.

2023. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


A felső kettő a mai negatív utáni pozitív tesztek. A többi pedig az elmúlt egy hét alatt készült.

2023. febr. 8. 11:45
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Teljesen igazad van, csak magamat idegesítem vele, ez a várakozás kiborít, annyira vágyom rá, hogy sikerüljön és minden jó legyen.

2023. febr. 8. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ne tesztelgess megszállottan.


Hogy terhes vagy-e, azt majd az orvos úgyis hivatalosan megállapítja.

2023. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt engedd el. Mármint a tesztelgetést.

Az, hogy terhes vagy, az fix. Ha még 1000tesztet csinálsz, akkor is.


Az meg, hogy mi lesz belőle, nem a teszten múlik.

Nekem volt egy terhessegem, full pozitiv teszttel. Mégis üres maradt a petezsák.

Felre ne érts, ezt nem azért irom, hogy nálad is ez lehet. Hanem csak azért, hogy ennyit ér a tesztelgetés. Semmit. Ha baj van sem tudod belőle.


Higyj magadban, a testedben, a teszteket meg felejtsd el

2023. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jesszus mennyi teszt
2023. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mind pozitív, így valószínű a negatív teszt fals eredményt mutatott, azt ne vedd figyelembe.

Kb 10 tesztből egy lett negatív tehát ezen ne egyed magad!

Majd az orvos megmondja ha mész kontrollra, addig nyugodj le és hagyd abba ezt a rengeteg tesztelgetést!:) fölösleges

2023. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!