Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 40 hetes, de a...

Holnap leszek 40 hetes, de a szülésnek még semmi jele.. Babám faros, császáros leszek, lehetséges hogy ez miatt nem indul meg magától hanem indítani kell?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs időpontod megbeszélve, ha mindenképp császáros leszel?
2023. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Két babám volt faros, egyik sem indult el kifelé. Az NST szerint összehúzódások voltak, de én nem éreztem semmit. Nem indítottak, hanem császár volt rögtön mindkettő.
2023. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem, ez nem lehetséges. A faros babák is ugyanúgy születnek, mint a fejvégűek, nem marad bent egyik se.

Csak a magyar nőgyógyászok balfaszok valamiért a faros szüléshez, pedig teljesen normális, természetes dolog az is.

Ha nem indult még meg a szülés, fejvégű babával se indult volna.

2023. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs időpontom császárra, 2 naponta járok nst re ami nem mutat semmit. 2 hónapja rám se néztek a kórházba, se uh se hüvelyi. Magánba kellett elmenjek 1 hónapja hogy tudjak valamit.
2023. febr. 9. 15:04
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát az gáz, nálunk minden NST után van ultrahang is és úgy tudom, első babával nem engednek farosan szülni semmi képpen, ezért ilyenkor már meg szokták beszélni, hogy mikor számíts a császárra. Bár Én ugyan ezt csak hallottam, nem tapasztaltam.
2023. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem államiban is adtak időpontot a programozott császárra,végül magánba szültem ott is időponttal 🤔
2023. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért,de nem is szoktál rákérdezni ezekre?Oké,hogy maguktól nem közlékenyek,de nekem mindig válaszoltak a kérdéseimre.Szerintem valamelyik napra program császárra kellene hívniuk.Következő nst után kérdezz rá,hogy hogy lesz.
2023. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az meg semmit nem jelent,hogy nem mutat semmit az nst,meg hogy semmit nem érzel.Én szülés előtti nap kirándulni voltam,majd aznap megfőztem,kitakarítottam,már mentünk volna aludni,mikor indult a buli.Aznap reggel pont voltam nst-n azt mondták hogy semmi nincs.4 óra alatt megszültem.
2023. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm szült programozott császárral faros babát,de nála már a 38. héten megcsinálták a műtétet.Úgy tudom,hogy normál terhességnél általában 1 hetet várnak (de lehet,hogy kórházanként eltérő).Faros babánál nem tudom,mi a helyzet.

Első baba nálunk is 40+4-re született csak,én is voltam reggel nst-n,nem volt semmi.Este meg beindult.

2023. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem megcsászároztak 39+4-nél. Első baba, fiú és faros. Igaz én kérdezősködtem és akkor kaptam az időpontot. Mindenképp kérdezd meg.
2023. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!