Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Frontin terhesség alatt?

Frontin terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Szorongásra szedek frontint , viszont megtudtam hogy babát várok(nem terveztük). Lehet tovább szedni a frontint?
2023. febr. 12. 09:46
 1/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok bajt, de sajnos ha nem szedem szorongok…

Kinek mi a tapasztalata ? Volt már így valaki ?

2023. febr. 12. 09:47
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem orvost kérdezel?
2023. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát van egy orvosod, aki neked ezt felírta. Őt kellene holnap reggel sürgősen felhívni.
2023. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem addig ne is vegyél be amíg nem kérdeztél erről orvost.
2023. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kártékony terhességben, bár használják. Eleve szorongásra értelmetlen önmagában, mivel függőséget okoz és hosszabb távon csak csökken a hatása. Antidepresszánsra kellett volna átállni amint élhet.
2023. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Élhet=lehet
2023. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad terhesség alatt szedni. Én is szedtem, meg mellé antidepresszánst is (Escitil), és mikor elkezdtünk próbálkozni, mondtam az orvosomnak, aki azt mondta, hogy a frontin akkor felejtős, de az escitil maradhat. Egyébként én is szorongásra kaptam ezeket, és szerintem önmagában a frontin nem elég, meg ugyebár el is hagytam most már egy éve, és azóta sem jöttek vissza a panaszaim.

Beszélj az orvosoddal.

2023. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem szedheted. Fejlődési rendellenesseget okozhat. Előbb kellett volna átállítani. Sürgősen fordulj orvoshoz.
2023. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem fogom szedni ….illetve nem szedem most

Orvossal meg holnap egyeztetek mi legyen

2023. febr. 12. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!