Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy jobban legyek?

Mit tegyek, hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Az ovisomnál pénteken volt farsang. Ő is és én is lebetegedtünk. Folyik az orrom, fáj a torkom, csúnyán köhögök. Éjjel szerintem lázas is voltam, de annyiszor kelek pisilni, hogy nem volt erőm megmérni. A dokim szerint a terhesség végén semmi gyógyszer nem javasolt. Sokat pihentem, de gyenge vagyok. Rettegek, hogy így megyek majd szülni. Valakinek ötlet, hogy mitől lehetne jobb?
2023. febr. 13. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezzel küzdök bár én 28 hetes vagyok. Vegyél gyömbért és abból fozz teát. Brutál jó hatása van. Herbal swiss hot drink ital is jót tesz azt lehet kismamakent is inni
2023. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem javasolt? Nekem simán írtak akármikor antibiotikumot.
2023. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bármikor szülhetek és azt mondta, hogy ilyenkor nem javasol semmilyen gyógyszert. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2023. febr. 13. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

30 hetesen kaptam el a covidot, hasonló tünetekkel, azt hittem meghalok olyan rosszul voltam 1 hétig.

Izlandi zúzmót kaptam köhögésre, torokfájásra a herbal swiss cukorkát és ittam mellé az italport is.

Mellette forrón igazi citromos teát, lázcsillapításra panadolt.


Jobbulást.

2023. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél hónapig szenvedtem ezt. Megittam 2 doboznyi herbal swisst, nekem tetszett az íze, de semmit nem használt.


Megettem, elteáztam fél kiló mézet.

Megfőztem a hagymateát, készítettem kamilás inhalálót, menta tea, csipkebogyó tea...semmi nem használt, semmit nem írtak fel. Így utólag biztos jobban verném a palávert rendes gyógyszerért, mert a sok köhögéstől először jobb, majd baloldali idegbecsípődésem lett, amikkel külön, másfél-másfél hétig szenvedtem.

Kb levegőt venni sem tudtam rendesen.


Főleg, hogy van egy nagyobb gyereked, harcolj ki magadnak valamit. Pokoli lesz bedugult orral, takonyban úszva, köhögve szűlni.

2023. febr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!