Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajnal 2 óta folyamatosan...

Hajnal 2 óta folyamatosan görcsöl a hasam, fáj a derekam. Nincs közte szünet. 37.hétben vagyok. Jelent ez bármit is? Elviselhetető, de nagyon kellemetlen. Nem tudok aludni sem. Nincs benne rendszer, konkrétan folyamatosan van ez.

Figyelt kérdés
2023. febr. 14. 04:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én bemennék a kórházba, lehet a szülés indult el. esetleg próbáld ki, zuhanyzásra elmúlik e, mert akkor jóslófájás. de inkább nézesd meg magad
2023. febr. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Várok egy kicsit hogy múlik-e vagy erősödik aztán ha ugyvan, megyünk.
2023. febr. 14. 04:21
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Nekem így indult a vajúdás múlthét szerda hajnal 3-kor. Csütörtök hajnal 3-kor meg már a babával aranyóráztunk.


Persze lutri, lehet nálad nem ez a baj. Ha nem múlik, akkor kórház. Inkább ülj fölöslegesen 20 percet a ctg-n, mintsem bármi legyen.


Mi is bementünk délután, de akkor nem voltak elég hosszúak a fájásaim. Haza jottünk mert nem akartam bent szenvedni, 5 órával később meg 3 percesrkkel vissza.

2023. febr. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet, kérdező? Hogy vagy?
2023. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jósló fájás volt, voltam vizsgálaton. Azóta már elmúlt.
2023. febr. 14. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!