Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 20 évesen lett terhes,...

Aki 20 évesen lett terhes, hogy gyürte le a szurkálódó megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

Tavaly már az esküvő is nagy port kavart (MIÉRT MENTEM FÉRJHEZ??)

Terhes vagyok, már látszik is így a 14 héten, és a korosztályomtól kapom az ívet rendesen.

Pedig tervezett baba volt, mindenki azt hiszi, hogy becsúszott és nem értik miért tartottuk meg?!

Már nagyon elegem van abból, hogy megpróbálják elrontani az örömünket.

Az idősebbektől is olyan tekinteteket kapok, mintha 16 éves "megesett" lány lennék. :(

Hogy kezelhetném ezt a helyzetet?


2008. dec. 22. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 19 vagyok a babával lesz a együtt a szülinapunk februárba, én 20 ő 0 :). Bár mi nem terveztük, és házasok sem vagyunk nem kapunk megjegyzéseket, mindenki örül, és gratulál. Akik nem örülnek veletek,azokkal ne foglalkozz, az a lényeg hogy ti örüljetek. A szüleitek mit szólnak?

üdv: 31 hetes kismama

2008. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy mindeninek toll a fülébe!!!! az is lehet hogy irigyek mert Neked sikerült férjhez menni , babát is vársz:-) A a legfontosabb hogy boldog légy A szurkálódó tekinteteket meg viszonozd egy elégedett bájos mosollyal!

Minden jót sok boldogságot és boldog karácsonyt!

2008. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

hát mi tagadás, tényleg furcsa, hogy manapság v.ki 20 évesen gyereket szül. de ha ti úgy érzitek, hogy ez így rendben van, akkor hajrá!

az én anyukám is 20 volt, mikor én születtem, igaz, az 30 évvel ezelőtt volt..., akkor még természetes volt ilyen fiatalon gyermeket vállalni, ma már nem. (én 30 évesen szültem)

2008. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A szüleink nagyon örültek neki, de a barátnőm (26) már nem annyira...sőt. Ez esett a legrosszabbul :(

Boldog Karácsonyt nektek is!

2008. dec. 22. 13:27
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy ő meg féltékeny egy kicsit, vagy fél hogy háttérbe szorul. Ne aggódj, majd megváltozik, ha megvan a baba!:) 1. voltam
2008. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Tudod hogy a barátnőd miért nem örült valószínűleg? Mert nem neki lesz gyereke, és nem róla szól a történet, nem lehet középpontban, ha mondjuk együtt mentek baráti társaságba, vagy éppen az a baja hogy ezentúl nem mész majd vele bulizni. Ez vajon érett viselkedés egy felnőtt nőtől? Ne is foglalkozz vele. Aki megjegyzést tesz, arra tényleg csak mosolyogj egy hatalmasat!!! Minden elismerésem, sok sikert!!!
2008. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jöttek olyan megjegyzések,hogy ha a babàm megszületik,majd ök(szomszéd)vigyàznak a gyerekemre,megmutatjàk mit hogy kell(holott nem s mondtam hogy nem értek hozzà....

Màsrészt elhalmoztak egy zsàk hasznàltruhàval,ami jo koszos is volt,gondoltàk,fiatal vagyok,nem fogok tudni vàsàrolni a kicsire rendesen.

Na jön a szöveg hogy milyen teàt mikor adjak,hol altassam majd,mikor sétàljak vele,hogy neveljem,milyennevet adjak neki ,hovà jàrassam majd oviba.

Ràadàsul érzem ezek nem csupàn tanäcsok,hanem ezzel céloznak hogy én nem értek semmihez,majd ök okosabbak.

Utàlom az ilyen embereket!

Ha kérdek majd akkor prédikàljanak.

Addig is megmutatom,hogy 20 évesen igenis feltudok nevelni egy babàt mindenföle idegen segitsége nélkül is.

Nem zavartatom màr magam,én màr megtanultam,hogy nem veszem öket komolyan!

Boldog babavàràst!

2008. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ő azt mondja, hogy nem akar gyereket soha (amit én nem hiszek el), és igazából én is a bulikra gyanakszom, de fordított esetben Én örülnék az örömének.

De, ha mégsem legalább úgy csinálnék, mégha nem is őszinte dolog, de nem bántanám meg.

Azért köszi a biztatást, remélem, ha megszületik a babó azért meglátogatja és megdajkálja majd. Hátha ő is meggondolja magát a gyerekvállalással kapcsolatban.

:)

2008. dec. 22. 13:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
szia! én most vagyok 19, és már csak a babán tud járni az eszem :) sajnos még nem vághatunk bele, mert hiányoznak a körülmények(anyagi háttér,lakás), de amint meglesznek és összeházasodunk, én már a nászéjszakán babát akarok csinálni :D ezt meg is beszéltük a párommal... akinek felhozom a dolgot(szüleim,barátnőm) mind azt mondják még fiatal vagyok, meg éretlen, és hogy most még a tanulással foglalkozzak. De ők nem láthatnak bele az én fejembe, lelkembe én érzem azt, hogy felkészültem e rá vagy sem! És még egy érv, ami a korai szülés mellett szól: 30 éves korodra már úgy megöregednek a petesejtjeid, hogy lehet hogy nem is jön össze a baba, és ha mégis, több az esélye a komplikcióknak, ráadásul nem tudom ki hogy van vele, de én az unokáimmal is sok sok időt szeretnék még eltölteni és nem egy tolókocsis nyöszörgő vénasszonyként... én biztosan tudom, h 28 éves koromra legkésőbb már szeretném megszülni a második gyermekemet is, függetlenül attól mikor jön végre össze az első...ha 5 év lesz köztük,akkor annyi,ha 1, akkor annyi...ennyi :) boldog babavárást, és karácsonyt! pussz!
2008. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Remélem minél hamarabb adottak lesznek a feltételek, de a lényeg, hogy szeressétek egymást és oda érkezzen a kis jövevény, akit még egymásnál is jobban fogtok szeretni ;)

Sok boldogságot Nektek!

2008. dec. 22. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!