Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Váltsak nőgyógyászt? (többi lent)

Váltsak nőgyógyászt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Terhességem 6hetében elkezdtem barnázni, azonnal mentem is a dokimhoz a problémával. Megnézte hüvelyi ultrahanggal, azt mondta minden rendben van. Nem adott semmit. Egy hét múlva kontroll, mondtam neki, hogy egész héten volt enyhe barnázás, nem csinált belőle nagy ügyet. Megint egy hét kontroll, ahol minden oké volt pulzálást látott, mondta jövő hétre már tuti lesz szívhang. Erre már nem került sor, mivel újra barnáztam, azután véreztem, bementem sürgősségire ahol mondták elvetéltem. (megműtöttek) teljesen magam alatt vagyok, első baba lett volna, és lehet hogy meg is lehetett volna menteni :( tudom nem szabad hibáztatni senkit, ezért is kérem ki a véleményeteket, hogy váltsak-e orvost, hogy kizárjam a következő terhességnél(ha sikerül) az orvos nemtörődömségét? vagy én gondolom túl?

2023. febr. 25. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a második alkalommal nem ad progit ha barnáznál, akkor egyből menj máshoz, akár ügyeletre ott adnak. Az sem csodaszer, de lehet segít.
2023. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Adhatott volna rutascorbint, progeszteront. De ha el akart menni, az sem biztos, hogy segít. De legalább megpróbálhatta volna.
2023. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem segít a hibáztatás, de az embernek mindig ott van a fejében a mi lett volna, ha... :( Szerintem komolyabban kellett volna vennie. Én biztos nem mennék többet hozzá. Nagyon sajnálom ezt a vetélést, kívánok mielőbbi új pozitív tesztet. 💜
2023. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok én kaptam progit, sajnos úgy is elment. A következőnél is, mert barnáztam az elején, sajnos kiderült nem egészséges abba is hagytam a progit, hogy jobb lenne ha magától elmenne, semmi nem történt
2023. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is most estem át egy vetelesen 8.an de nekem nem kellett művi befejezés (spontán vetélés)

Ugyan így voltam orvosnál barnazas mire be értem véres volt ,adott cyclogest minden héten rám nézett de ugyan néha néha rózsaszín verzzes volt,3.heten szerdai nap volt.Mwg vizsgált 6+5hetes de el halt terhesseg vérvétel is igazolta szombat hajnalba el öntött a vér durva volt egyből kórház mondta a doki spontán vetélés oxitocin bocsi ha nem jól írtam le! Plusz ergamm cseppek 1 het alatt le zajlott.Most próbálkozunk újra orvos mondta lehet próbálkozni (sőt talán ma már van egy extra halvany tesztem is ) úgy hogy fel a fejjel

2023. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok a hcg is le csökkent 3 nap alatt 0,6 rá
2023. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatást, (5ös)extra halvány teszt az siker, kívánok jó egészséget nektek.
2023. febr. 25. 20:08
 8/12 A kérdező kommentje:
(4) Sajnálom, hogy progeszteron mellett is elment a baba. Akkor tényleg kiszámíthatatlan hogy segít-e. De legalább a dokid megpróbálta.
2023. febr. 25. 20:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
5os vagyok nekem is meg próbálta erre mondta a beteg vagyok nem progeszteron miatt van a verzes az el megy így szelektál a természet
2023. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ne kaptal, de a vilag összes progeszteronja kevés, ha el akar menni. Talan csúnya ezt kimondani, de a természet tette a dolgát.. a terhesség valami miatt nem volt egészséges. En inkabb ennek a partjan vagyok, hogyha mennie kell menjen. Persze lelkileg megterhelő. Ettől függetlenül, ha te megprobalnád következőre egy esetleges barnázás eseten a progeszteront, akkor jelezd az orvosnak, valts orvost. Nyilvan az a lényeg, hogy benned akkor meg legyen a mindent megtettél érzés. Ha ugy erzed nem bizol már benne, vagy szerinted hibás, akkor nyilvan válts.
2023. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!