Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Váltsak nőgyógyászt? (többi lent)

Váltsak nőgyógyászt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Terhességem 6hetében elkezdtem barnázni, azonnal mentem is a dokimhoz a problémával. Megnézte hüvelyi ultrahanggal, azt mondta minden rendben van. Nem adott semmit. Egy hét múlva kontroll, mondtam neki, hogy egész héten volt enyhe barnázás, nem csinált belőle nagy ügyet. Megint egy hét kontroll, ahol minden oké volt pulzálást látott, mondta jövő hétre már tuti lesz szívhang. Erre már nem került sor, mivel újra barnáztam, azután véreztem, bementem sürgősségire ahol mondták elvetéltem. (megműtöttek) teljesen magam alatt vagyok, első baba lett volna, és lehet hogy meg is lehetett volna menteni :( tudom nem szabad hibáztatni senkit, ezért is kérem ki a véleményeteket, hogy váltsak-e orvost, hogy kizárjam a következő terhességnél(ha sikerül) az orvos nemtörődömségét? vagy én gondolom túl?

2023. febr. 25. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából itt csak arra az egy kérdésre kell válaszolnod,hogy továbbra is meg tudnál-e bízni benne?!

A progeszteronhiány pedig egy a sok ezer lehetséges ok közül, ami vetélést okozhat. Progeszteron nem állítja meg a vetélést, az akkor hatásos ha progeszteronhiány miatt lenne.

2023. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A vetélés miatt szerintem ha következőre is barnaznal mindenkeppen kapsz progit, de persze nem biztos, hogy segített volna. De azt én is úgy gondolom, hogy ha ennyire sokáig barnaztal adnia kellett volna valamit.
2023. febr. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!