Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láthat pénteken valamit a doki?

Láthat pénteken valamit a doki?

Figyelt kérdés

Múlt héten hétfőn kellett volna megjönnie, de szerencsére pozitívat teszteltem, örülünk is neki. 🙂 A nemvárt napján és másnap volt egy kis barnás folt a wc papíron, ami csak törlésnél látszott. Mivel görcsölgettem is mintha megjönne, úgy döntöttem elmegyek nőgyógyászhoz magánba, biztos ami biztos.

Mire mentem már nem volt barnázás, csak enyhébb görcsök. Megvizsgált tapintással is, valamint ultrahanggal. Bár UH-n még nem látott semmit, azt mondta minden jel terhességre utal. Egy hét mulvára hívott vissza (most péntek). Viszont, ekkor még csak 5 hetes + 4 napos terhes leszek, az utolsó menzeszem alapján, ami elvileg a 6-dik hét.

Szerintetek azért hívott vissza ilyen korán, mert lehet már lát valamit? Szívhang esélyes ilyenkor szerintetek?

Szerettem volna ha párom is eljön, de nem tudom így érdemes-e kivennie egy szabadnapot.

Az ultrahang gép gondolom modernebb lehet, mert magánkórházba megyek.



2023. febr. 28. 16:39
A kérdező szavazást indított:
Csak petezsákot lát majd.
Szívhang is lesz.
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Petezsákot meg szikhólyagot. Sok éve nézek terhességi és nőgyógyászati ultrahangokat, legkorábban eddig crl-t és sejthető szívműködést 5+6 hetesen láttam. Jó géppel is. Szóval ennél többet max akkor lát, ha pár nappal korábban fogant.
2023. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én mensi szerint 6+5 naposan mentem először

volt szívhang már, de méret alapján 6+0 ra írta a doki a korát

eszerint 8+2 napon voltam ismét uh-n, itt 8+5 re mérték

tehát pár nap eltérés amúgy is benne lehet mindig

ha szerencséd van, akkor idősebb mint 5+4 és szívhang is lehet

ha nem, akkor viszont később vissza kell menned ismét majd

2023. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!