Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy er a koldokzsinorban?

Egy er a koldokzsinorban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Tegnapi napon voltam az elso trimeszteri genetikan, ahol kiderult, hogy a koldokzsinorban egy er van csak ketto helyett (plusz vena).


Probalt nyugtatni az orvos, hogy nem nagy problema csak tobbszor kell majd jarnom, hogy milyen utemben fejlodik a baba. Ha nem fejlodik akkor elobb kell megszuletnie. Na de mennyivel?! Termeszetesen par het nem lenne zavaro de mi tortenik, ha pl a 24. heten nem jut mar eleg tapanyaghoz?! 😞


Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Akinek ilyen elofordult miben volt mas a varandossaga?


Koszonom!


2023. febr. 28. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem lesz koraszülött, hogy egy artéria zsinórban…max kisebb súllyal születik, de azért komoly növekedési retardációt nem okoz.
2023. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka, hogy gondot okoz, annyi, hogy jobban szoktak figyelni.

Főleg flowometriánál és nst-n.

2023. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. Vagyok


Tehát a normál gondozás, hogy akár havonta sem néznek.

Ikreket vàrok, és csak a védőnőhöz megyek havonta, pedig ez nem is egy normál eset.

A végén kell majd gyakran járni.


Nah nálad havonta mindimum és hamarabb kezdik az nst-t és a vége felé 2 hetente uh is lesz.


Kb ennyi

2023. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normàlis egy ritkàbb vàltozata. Nekem az egyik èr sokkal nagyobb volt a màsiknàl, nem volt semmi gond.
2023. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első terhességnél nálam is csak egy ér volt. Nem mondták gond lenne, nem is volt, 39+2-re született természetes úton, 3 kg felett. Már 5 éves.
2023. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!