Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 es fel hete sztkba minden...

2 es fel hete sztkba minden ok volt. Egy hete szerdan 4D-n azt mondtak rajta van a koldokzsinor. Egyes fokozatban. Most legkozelebb 2-3 het mulva kell mennem sztkba vagy igy hogy van egy kis problema menjek korabban? 4Dn azt mondtak kimozogja.

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 14:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem mert nagyon bunko nogyogaszom van akinek mar elege van a szakmajabol es ha csak ugy elmegyek hozza kikuld elkuld stb.
2018. jún. 19. 14:43
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyebkent csokasi zsoltnal voltam

15 ezer volt a vizsgalat +5 ezerert adott feketdio kivonatot mert uhn korokozokat latott magzatvizben.

ill gyomor picit tagabb ezt irta a leletemre ami szerinte megint csak a baci miatt van amit benyel a vizbol.

amit utana elvittem herbarias csajhoz aki azt mondta el ne kezdjek szedni iyen cseppet.

2018. jún. 19. 14:46
 3/7 A kérdező kommentje:

A koldokzsinor szerintebnem gaz mert csak elolrol van rajta hatulrol nem.

es ilyenkor meg kimozoghatja.

2018. jún. 19. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha bunkó a dokid, akkor váltás orvost!
2018. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akirol irsz nem is nogyogyasz, hanem radiologus. Annyi lett volna a dolga, hogy az ultrahangot megsinalja, fogalmam sincs, hogy miert ad o neked kezelest valamire, amikor te terhes vagy es a diagnosztizalasa barminek nogyogyaszta tartozik es nem szonografusra...

Raadasul az alternativ gyogyitas hive, azert adta el neked ezt a feketedio tinkturat, amit (hasonloan sok mas alternativ “gyogyszerhez”) terhesen nem ajanlott hasznalni.

Nem azert, mert biztosan artana, hanem azert, mert ezeket soha senki nem tesztelte varandos nokon.


Amugy forumokon azt urtak, hogy kb minden privat paciensnel talal valamilyen gyulladast, parazitat, amire eladhat valamilyen alternativ keszitmenyt, teljesen mindegy, hogy milyen testreszt vizsgaltat vele az ember.


Meg mi az, hogy ultrahangon o megallapitja, hogy korokozo van a magzatvizben? Talan mar biopsziat is kepes csinalni ultrahanggal?

A lepeny szokott erett lenni pl 1es fokozatban, annak nem a koldokzsinorhoz van koze. Kinek mikor kezdodik, lehet mar huszashetekben egyes erettsegu, masnak meg csak harminc het utan.

Minel idosebb a terhesseg, annal erettebb a lepeny, ez egy bizonyos fokig normalis, elettani jelenseg.


Szerintem vidd vissza a kivonatot, hogy vegye vissza, tudnia kellett volna, hogy terhesen nem hasznalhato. Feleslegesen vetted meg.

Azutan menj el nogyohyaszhoz es mutasd meg az eredmenyeket, hatha kapsz ra ertelmes valaszt.


Amugy a koldokzsinor tekeredes elege normalis. Tekintve, hogy a baba mozog ossze-vissza, a koldokzsinorral egy terben. Teljesen normalis, hogy ratekeredik...

2018. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

"mert uhn korokozokat latott magzatvizben"


Ne bassz màr fel! Mégis hogyan láthat egy ultrahang készülékkel kórokozót???

Használd már azt a kevés agyadat!

Azt a mindenit, mennyi sötét nő vállal gyereket manapság!

2018. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy erted,hpgy csak elolrol van rajt????

Akkor nincs rajt?vagy az,hogy ott volt elotte az mar rajt van?

En 24 hetesen voltam a 3.al 4D n es tisztan latszott,hogy a nyakan van a zsinor(teljesen korbe tekeredve)

En is megijedtem,mert az elso azert nem tudott normal uton megszuletni mert 3x a nyakan volt plusz egyszer a felso testen keresztben a hona alatt is.igy a zsinor nem engedte egy pontnal tovabb es esett a szivhangja minden fajasnal.mar kitolasnal voltunk mikor vittek a mutobe.

Na szoval a 3.nal rakerdeztem az orvosomra es mondta,hogy ez nagyon gyakori,de nem szoktak emliteni a kismamaknak mert teljesen beparaznak,pedig nagyon sok gyerek szuletik zsinorral a nyakan teljesen egeszsegesen.

Az meg,hogy korokozokat latott a magzatvizben....hat ez no comment 😂

Azt nem irta,hogy xy korokozo epp az ujjat cumizta,vagy integetett neki?

Nem vagy veletlen ikrekkel terhes es a masik magzatot nezte korokozonak?😂

2018. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!