Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetesben ez természetes?

5-6 hetesben ez természetes?

Figyelt kérdés

Január 23án volt meg utoljára. Oké tudom fölösleges menni orvoshoz, mert meg nagyon nem láthat semmit.

Tegnap este elkezdtem barnázni, és enyhe menetruacios görcseim vannak. Bementünk a budapesti illetékes kórházba, ahol megvizsgáltak. Ott mondtak, hogy 4mm-es betezsák szerű valamit látnak, de azt nem tudják hogy méhen belül van-e vagy kívül.

Ezenkívül a vérkép mutatja az 5 hetes HCG szintet.

Gyógyszert semmit nem adtak, annyit mondtak, hogy mehetek dolgozni.

Normális, hogy ilyenkor meg nem lehet megállapítani, hogy hol tapadt meg a petezsak? És hogy nem adtak semmi gyógyszert hanem haza engedtek, azzal, hogy egy hét múlva kontroll?


2023. márc. 1. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez több, mint gáz… ha már egyszer látnak petezsákot, hogy nem tudják meghatározni, hogy hol? Nem is értem…

Nekem adtak progeszteront amikor így jártam.

Nincs valami magànrendelés a közeledben?

2023. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Ha látják a petezsákot, akkor hogy lehet, hogy nem tudják hol van. Mennyi a HCG szint?
2023. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2023. márc. 1. 18:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a saját véleményem de én elmennék valahova minél hamarabb…
2023. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes,ha lát petezsákot akkor azt is hol van.

Nekem 4 hetesen látta hogy méhen belül tapadt meg.

Szerintem menj el másik orvoshoz hogy legalább az kiderüljön hogy jó helyen tapadt meg.

2023. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megnéztem a leletet, én nem látom, hogy írnának petezsákot, csak felritkulást a fundusban, ami még jó lehet és azt a folyadéktartalmú képletet az ováriumban, ami meg bármi lehet.
2023. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Be akartak fektetni és elutasítottad?
2023. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Abban maradtunk, hogy éjszakára hazajövök a gyerekemhez, mivel éjszaka az UH-n és vérvételen kívül mást nem tudnak csinálni.

Reggel 7re megjelenek az ambulancián, az összerakott kórházi csomaggal együtt.

Így is történt.

Meg sem kérdeztek, hogy esetleg bent maradok-e a kórházba. Pedig láttak az összepakolt csomagot.

Éjszaka meg a reggel pedig kellett, mert a férjem dolgozik külföldön, 7vegen jön haza és anyukamnak fel kellett jönnie vidékről, hogy tudjon a kicsivel lenni, meg én a kórházban pihenek.

2023. márc. 1. 21:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon érdekes. Nem tudsz esetleg elmenni máshová?
2023. márc. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

5 hetesen már látni ,hogy méhen kívüli vagy sem.

Nekem egyik kórházban nem írtak ki barnázásra gyógyszert ( én 6 hetesen mentem barnázás miatt)

Aznap magánorvos pedig írt ki progeszteront. Nekem akkor már volt szívhang is. Ha nem lett volna ,a magánorvos nem írt volna ki semmit.

2023. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!