Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetesben ez természetes?

5-6 hetesben ez természetes?

Figyelt kérdés

Január 23án volt meg utoljára. Oké tudom fölösleges menni orvoshoz, mert meg nagyon nem láthat semmit.

Tegnap este elkezdtem barnázni, és enyhe menetruacios görcseim vannak. Bementünk a budapesti illetékes kórházba, ahol megvizsgáltak. Ott mondtak, hogy 4mm-es betezsák szerű valamit látnak, de azt nem tudják hogy méhen belül van-e vagy kívül.

Ezenkívül a vérkép mutatja az 5 hetes HCG szintet.

Gyógyszert semmit nem adtak, annyit mondtak, hogy mehetek dolgozni.

Normális, hogy ilyenkor meg nem lehet megállapítani, hogy hol tapadt meg a petezsak? És hogy nem adtak semmi gyógyszert hanem haza engedtek, azzal, hogy egy hét múlva kontroll?


2023. márc. 1. 16:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi van veled, kedves kérdező? Én is ilyen helyzetben vagyok. Az én vérzésem is január 23-án volt meg utoljára. Ma voltam orvosnál, mert a HCG értékem nem nő megfelelően. Nálam sem látnak, csak 19 mm nyálkahártyát, és a sárgatest cisztát. Későbbi fogantatás kizárva.
2023. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Most kivárásra játszom. Beszéltem egy magán klinikával, ők azt mondták, hogy a terhesség elején ez normális.

Kedden kell vissza menni a kórházba, pénteken a magán rendelőbe.

A barnázás hol erősebb, hol gyengébb, a görcsölés is elviselhető.

Mellette meg össze szedtem egy influenzát. Láz, végtag fájdalom, stb…

Szóval lelkileg el is engedtem ezt a terhességet.

Ha mégis fejlődik vagy megmarad akkor természetesen örülni fogok.

2023. márc. 2. 15:36
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért nem tudják eldönteni, mert nem egyértelmáen petezsákot látnak, hanem csak egy felritkulást, ami amúgy méhen kívüli terhességnél is előfordul.

Méhen kívül meg nem annyira egyszerű meglátni egy pár mm-es petezsákot, mint a méhben.

2023. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!