Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már olyan türelmetlen vagyok....

Már olyan türelmetlen vagyok. Alig várom, hogy lássam a kisbabámat. Ez önző dolog lehet, de már úgy babusgatnám, szeretgetném, ölelgetném. Más is így van ezzel? 36 hetes pocakos

Figyelt kérdés

Tudom,hogy neki nagyon jó odabenn,de én már úgy várom,na meg kicsit kényelmesebb is lenne,ha nem 5 perc "tornázás" után tudnék csak kimászni az ágyból.Bár ez a legkisebb bajom.

Csak várom,hogy láthassam.


2008. dec. 28. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit szoljak én,31. hetesen?

Te legalàbb màr közelebb vagy a nagy naphoz!

Persze ,én is szeretném màr a karomban tudni a babàmat,ezzel mindenki igy van.

De arra gondoloj,hogy utàna annyi idöd lesz babàzni,sokszor még unni is fogod!

Élvezd ki ezt a néhàny hetet!

Hamarosan megvàltozik az életed!

2008. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, a párom is szeretné már nagyon kinn látni, pedig akkor fog kezdődni a neheze :)
2008. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szép szép dolog a "várás"-én is nagyon vártam,főleg hogy túlhordtam 3 nappal....de most 2 hónaposan azt gondolom néha,bár még a pocakban lenne.Egy tünemény még mikor hiszti is van,de mióta megszületett,alig van időm másra.

De azért boldog babavárást és könnyű szülést :-)

2008. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel en is igy vagyok mar egy ideje, pedig meg csak a 29. heten jarok. :) Jo lenne mar meggyurkaszni, megszeretgetni, latni, hogy milyen a kis pofija, megvan-e keze-laba, stb. Aztan ahogy kimondom, hogy szeretnem mar, ha megszuletne, akkor mindig jon a kovetkezo gondolat. Isten ments, meg nagyon picike, novekednie, szepulnie kell meg sokat, hiszen meg 2 kilo sincsen,
2008. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Pár hete még én is hasonlóképp gondolkodtam, alig vártam már hogy kibújjon, nagyon lassan telt az utolsó pár hét. Akkor mindenki azt mondta, hogy majd lesz, amikor azt kívánom, hogy bár még inkább bent lenne, hát lehet, de eddig még nem volt ilyen. Néha nehéz, fárasztó, mikor éjjel fel kell kelni, megetetni, aztán nem alszik, ezért altatgatni, de minden perc megéri. Kitartást lányok, hamarosan a karjaitokban lesz a pici. Három hetes baba anyukája.
2008. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most 23 hetesen ugyanezt szeretném, de nagyon.Reggel épp ma, mondtam is a férjemnek, hogy már úgy ölelném a drágát, de hát pesrsze az ember tudja az eszével hogy őneki ottbent van még a helye.Csak hát jó erről ábrándozni.Én pl. minden este elképzelek valamit vele kapcsolatban és úgy alszom el.Elég jó játék.Ollyanyira jó hogy van hogy vele is álmodom.Kitartást neked és sok boldogságot!
2008. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!