Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyet tényleg csinál egy magzat?

Ilyet tényleg csinál egy magzat?

Figyelt kérdés

[link]


Főleg a 3. videó, ami kissé hihetetlen nekem. Ti ilyen tapasztaltatok? Még csak 10 hetes vagyok, szóval nem tudok nyilatkozni.


2023. márc. 11. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csinált ilyet, nem dudorodott ki így a lába. Egyszer éreztem, hogy ez lehet a lába, de akkor is felalomban voltam és lehet, hogy kepzelodtem. Csak azt lehetett érezni, hogy rúg.
2023. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van amelyik csinál. Ők sem egyformák. Tudnak extrémnek érezhető mozdulatokat leművelni odabent :) Cukik :)
2023. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyèm csinàlt ilyet. Màs is mesèlte, hogy làthatòan mozgott a gyereke.
2023. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az enyémet is lehetett látni, csak olyat nem csinált mint a 3. videón van. Meg ő többnyire a hátát vagy a popsiját tolta ki.

#2

2023. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyet tényleg csinál egy magzat. Hiszen te is látod. 😉

Kisfiam hasonlóan aktív volt.

Kislányom nem annyira. Kíváncsi leszek most,hogy lesz.


13+5 hkm

2023. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon para... Írom ezt nőként.
2023. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ennyire látványos egyik gyerek mozgása sem (látványos hashullámzások azért voltak, de a testrészeiket azért nem lehetett kivenni ilyen egyértelműen). De a videókat szinte éreztem :D A második lányom szerintem belülről mindenféle véraláfutásokat rugdosott nekem és egy bordám tuti meg is repedt tőle, mert még szülés után is beletelt pár hétbe, mire nem fájdogált bizonyos pózokban, szóval azért látványosság ide vagy oda, tudnak alkotni a pindurok.
2023. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyire látványosat nem csinált hála égnek mert elég parán néz ki. Meg amúgy érzésre se kellemes amikor ennyire feszíti ki magát.
2023. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sokkal magasabb vagyok annál, hogy ennyire előreàlló legyen a hasam, mint a 3. Esetnél.

A hasfalam pedig vastagabb, mint bármelyik videónál.

Plusz nekem mellsőfali a lepényem, esélytelen, hogy ennyire látszódjon.


A 4. Videón szinte a legvégéig azt hittem 2 baba.

De az a baba vagy nagyon nagy, vagy az anyukája nagyon poci.


5.

Sosem csuklott ennyire.


Az 1.-höz hasonló volt, de nem ennyire látványosan.

2023. márc. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak pontosan ugyanilyen videóim magamról. Hátsó fali lepény volt, vékony hasfallal, néha konkrétan a talpa alakja is látszott, nagyon durva volt.
2023. márc. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!