Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi a csinosabb?...

Szerintetek mi a csinosabb? Ha egy kismama laza, vagy feszülős ruhákat hord?

Figyelt kérdés

Nekem mindig tetszett a kismamákon a feszülős egyberuha, vagy övvel lefogott ruha. De magamon valahogy kellemetlennek érzem, hogy látszik a pocakom. Most kezd gömbölyödni és inkább rejtegetem. Vékony testalkat vagyok egyébként.

Szerintetek szép egy feszülős ruha, vagy inkább ne?


2023. márc. 23. 22:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Ami kényelmes és jól érzi magát benne az ember. Nekem ilyen is, olyan is volt. De mivel elég nagy hasam volt a végére, akkor inkább a lazább ruhákat éreztem előnyösebbnek. Amúgy a ráfeszülős inkább csak a vékonyabb kismamákon áll jól szerintem.
2023. márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a testhez simuló a kedvenc. Mondjuk bő ruhákat soha nem is hordtam, lehet azért!
2023. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az elején bővebb pólókat hordtam, mert abszolút nem terhesnek tűntem, csak kövérnek, pedig alapvetően vékony vagyok. Aztán miután egyértelműen látszott, hogy ez nem süti poci, hanem baba poci, utána már büszkén hordtam a kifejezetten kismama ruhákat. Aztán akkora lett a hasam, mint két görögdinnye, és ami egy nagyon kicsit is rásimult, kényelmetlen volt, úgyhogy akkor megint visszatértem a bő ruhákra.
2023. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő tud nagyon csinos, és nagyon igénytelen is lenni
2023. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!