Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a SOTE...

Mi a véleményetek a SOTE 2-ről? Milyenek a körülmények nővérek, szabályok, mit kell vinni szüléshez stb.

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Szintén mai kérdés, 12:31-es válaszoló vagyok innen.

Én nem szerettem, most megint babát várok és máshol szülök. Engem zavart, hogy apuka nem mehetett be a babáért a csecsemőosztályra, a nővérek kifejezetten kellemetlenek voltak, senki nem segített a szoptatásban, de még meghallgatni sem tudtak. A többi kérdésedre pedig a másik kérdésnél találsz választ. Üdv.

2011. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is válaszoltam a mai másik kérdésre is.


Én is teljesen meg voltam elégedve mindennel, amikor bent voltam nagyon jó brigádot fogtam ki. A szobatársaim is aranyosak voltak. Kultúrált a gyermekosztály, legalábbis sok más kórházhoz képest.

Engem nem zavart hogy csak én mehettem be a csecsemős osztályra a babámért, hiszen én sem örülnék ha folyton vadidegen apukák járkálnának oda, ahol a picik vannak (mikor nem velünk vannak). Szerencsére a gyermekágyas osztályra is csak baba-mama lehetett bent, nem örültem volna ha folyton valaki idegen járkál be. Apuka meg kibírta azt a 3 napot, hogy csak üvegen át látja. Szülésnél úgyis ott volt, megfogta....


Szóval most is itt fogok szülni februárban. Fel sem merült hogy máshol.

Üdv. 34 hetes kismami

2011. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!