Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem megfelelően átsült húst...

Nem megfelelően átsült húst ettem, van okom aggódni?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok. A férjem hamburgert készített, sajnos csak néhány harapás után vettük észre, hogy a húspogácsa (darált marhahúsból készült) belül piros maradt. Mennyire valószínű, hogy baj lesz belőle?
2023. márc. 24. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Semmi bajod nem lesz. Steakeket sem sütik át rendesen.
2023. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Mikroszkópikus, ne aggódj! Én jól beettem terhesen francia salátából. A harmadik tányér után közölték, hogy ugye mennyire finom a házi majonéz? De legalább azóta sem kívánom. Azért kell vigyázni mert ha baj van nagy baj, de mikor ettél utoljára olyan marhahúst aminek bármi baja lett volna? Szóval nyugi!
2023. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.lesz bajod de azért figyelj oda :)
2023. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Toxoplazmózisos lehet vagy férges, de mindkettőnek borzasztóan kicsi az esélye. A mosatlan zöldség, gyümölcs sokkal nagyobb kockázat toxoplazmózis szempontjából. Férges meg látod, milyen gyakran lesznek emberek a környezetedben. Nem lesz semmi baj egy alkalomtól, főleg, hogy azért félig megsült. :)
2023. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi nem lesz.
2023. márc. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!