Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés terhesség alatt,...

Vérzés terhesség alatt, végződött valakinek pozitívan?

Figyelt kérdés
5+0 hetesen elkezdtem este pecsételni. Egyből ügyelet, kaptam vérzéscsillapítót. Reggelre volt még egy betétnyi barna vérzés, csináltak uh-t, szabálytalan üres petezsák… Azt mondták vetélés, ki kell pucolni. Végül megállapodtunk abban, hogy várunk még egy hetet. Verzescsillapitot és utrogestant szedek, vérzés tegnap reggel óta nem volt. Valakinek volt hasonló? Lehet még pozitív befejezése? Nagyon kétségbe vagyok esve…
2023. márc. 25. 08:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, progeszteronhiányra esély van, legutóbbi 2 mensi között volt pecsételés, és már nem első eset…
2023. márc. 25. 08:42
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Jól tetted, hogy nem engedted. Én elmennék másik orvoshoz mindenképp. De 5 hetesen még semmi sem biztos, nem is értem mit akartak csinálni 😳 egyébként az én 5-6 hetes vérzésemből egy most 17 hónapos gyerek lett, rengetegen véreznek, de nyilván lehet sajnos rossz vége is.
2023. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked!🤗 mitől volt vérzésed, mondták?
2023. márc. 25. 10:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen nem probléma, hogy üres a petezsák. Az a probléma, hogy szabálytalan és a vérzés, ezek utalnak arra, hogy nem egészséges a terhesség. Mindenképp megéri megvárni a 6 hetet, de lélekben készülj a legrosszabbra is.
2023. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én így jártam februárban üres szabálytalan alakú petezsak 7 hetesen spontán vetélés lett

Már az elején barnazas,verzes enyhén volt kaptam cyclogest de az csak tovább tartotta fent az elhalt terhességet

2023. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem, sőt én nem kaptam semmit. Azt mondták egy vetélést semmi nem állít meg. Hülyén hangzik, de én megmondtam neki, hogy márpedig itt maradsz 😆 pihenj sokat és bízz benne! Szorítok!
2023. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a 12.-ig hétig folyamatosan szaladtam az orvoshoz, mert véreztem, most 5 hetes a lányom


Előtte vetélésem volt, nem volt vérzés

2023. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült jól.
2023. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan pecsételtünk, az egy olyan dolog, ami sajnos elég gyakori, attól még megmaradhat a baba, főleg akkor, ha pihensz többet. Viszont a szabálytalan petezsák aggasztó.
2023. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 2x rossz vége.

Majd a harmadik 5 hetesen szintén szabálytalan petezsák, barnázgatás, kaptam peogeszteront és egészséges kiafiam született. Most iker terhességem van az eleje óta minden nap szinte pecsételgetek, gyógyszert szedek rá még nem tudom mi lesz belőle egyelőre a babák jól vannak. :)

2023. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!