Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés terhesség alatt,...

Vérzés terhesség alatt, végződött valakinek pozitívan?

Figyelt kérdés
5+0 hetesen elkezdtem este pecsételni. Egyből ügyelet, kaptam vérzéscsillapítót. Reggelre volt még egy betétnyi barna vérzés, csináltak uh-t, szabálytalan üres petezsák… Azt mondták vetélés, ki kell pucolni. Végül megállapodtunk abban, hogy várunk még egy hetet. Verzescsillapitot és utrogestant szedek, vérzés tegnap reggel óta nem volt. Valakinek volt hasonló? Lehet még pozitív befejezése? Nagyon kétségbe vagyok esve…
2023. márc. 25. 08:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A szabálytalan petezsákból végül szabályos lett, még egy vérzéssel kiürült a hematóma, ami a vérzést okozta. Kedden 10+2 hetesen 10+6nak megfelelő aktív, életerős magzatot láthattunk uh-n. Bízom benne hogy most már minden rendben lesz. Te hogy vagy utolsó?
2023. máj. 5. 09:02
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi vasárnap töltjük be a 13.hetet :)

Utoljára 9 hetesen volt UH ott minden rendben volt. Hétfőn lesz a genetikai, remélem ott is minden jó lesz velük. Nehéz nem izgulni, mert nincs semmi tünetem 8hetes koruk óta, de a hasam már kerekedik, szóval ez bíztató. A vérzés is elmúlt még a 9.hét előtt szerencsére bár sosem derült ki miért volt 🤷‍♀️

2023. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Nekem is elmúltak a tüneteim 8. héten, pár napja még a sűrű vizelési inger is, én is aggódtam!😁
2023. máj. 5. 15:43
 14/14 A kérdező kommentje:
Azóta már megszületett, 8 hetes egészséges kisfiú🥰
jan. 12. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!