Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség már az elejétől...

Ikerterhesség már az elejétől vérezgetés és görcsök? mire számítsak megmaradnak?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett vagyok velük, már a pozitív teszt óta minden nap szinte pecsételő vérzés vagy barnázás van 3x1 adag utrogestan mellett is, valamint görcsök. Arra is szedem a panangint. A babák 7hetesek és semmi bajuk, nem látni sem hematómát semmi vérzésre utaló tényt sem... akkor mi okozhatja ezt? Egy doki se tudta megmondani, csak hogy feküdjek de ez lehetetlen mert van egy kisbabám aki egy éves, egyedül vagyok vele itthon. Volt valaki hasonló cipőben? Mi lett a vége? Én már kezdek kikészülni nem tudok megnyugodni mikor nem múlik el ... korházat és a körzetis dokikat is végig jártam.

2023. márc. 25. 14:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a csodára vársz, de mentegeted magad,hogy te nem tehetsz semmit. Akkor mit vársz itt? Buksisimit, hogy jól van, jól csinálod? Döntsd el,hogy szeretnéd-e ezt a terhességet. Ha igen, tegyél meg mindent te is és a férjed is. Ha nem annyira fontos, akkor csináld tovább amit eddig is. Lehetetlen nincs, csak tehetetlen. Tudom kemény szavakat írtam, de nem szeretem az ilyet ,aki csak kifogásokat tud gyártani.
2023. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!