Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért van az, hogy akármit...

Mért van az, hogy akármit írok egyből támadásnak veszik a kismamák?

Figyelt kérdés

Mások is így vannak. Az ember segíteni próbál, rögtön lehurrogják. Komolyan mondom, lassan oda jutok, hogy nem merek már válaszolni.

7 hetes kismama


2010. okt. 7. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
velük finoman kell beszelni, mert a hormonok miatt mimoza-erzekenyek ilyenkor :)
2010. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az attól függ,hogy mit írsz.Engem is sokszor leszóltak,mert meg mertem mondani a véleményemet.De ha valakinek igaza van,akkor azt el kell fogadni.
2010. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák.Attól függ,hogy mit írsz.Így nehéz válaszolni,hogy nem tudni a kérdés-válasz tartalmát:)Biztos érzékenyebbek a kismamák,csak más állapot:)
2010. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként sokszor én is szívességből segíteni próbálok ha leteszem a bébimet,tök fáradtan de néha úgy "lepontoznak" nem hinném,hogy hülyeségeket írok pedig!
2010. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azok pontoznak, akik makacsul ragaszkodnak az álláspontjukhoz, és az istennek se hajlandóak belátóak lenni.

Szerintem is el kellene fogadni, ha valakinek igaza van, akkor is, ha baromi bosszantó, de ezen az oldalon valami miatt ez nem működik, az anyukák kevésbé reálisak. (persze a legtöbb nem, tőlük előre is elnézést, de azért elég sokan).

2010. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Igazad van,tisztelet a kivételnek.Amíg nem ide válaszolgattam addig tök jó %-aim voltak....
2010. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok anya, sem terhes, csak értek hozzá, szóval az én véleményem objektív és úgy gondolom helytálló, ettől függetlenül elég sokszor lepontoznak, mert nem tetszik az igazság. Rosszindulat és hormonok között azért bőven van különbség. A hormonoktól senki sem lesz fafejű. Szóval az ilyenekről megvan a véleményem. Nem fogok velük másképp beszélni (megjegyzem én illedelmes vagyok, sosem vagyok bunkó ok nélkül), mint másokkal, csak azért mert terhesek. Ugyanolyan emberek én is ugyanolyan vagyok és épp ezért ugyanúgy kommunikálok, csak épp másról. Nem izgat, ha megsértődnek, fogják a hormonokra, egyszerűbb, mint inkább végiggondolni, hogy talán nem beszél baromságokat a másik.
2010. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amig a megfelelő intelligenciával és érzelmi empátiával kérdez/válaszol az ember addig nem harapják le a fejét ha meg mégis akkor legalább tudod hogy a másik még ennek ellenére is harap. ilyenkor nincs mit tenni...

de legalább a Te lelkiismereted tiszta marad.

2010. okt. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a nőkre általában igaz, a kismamákra pedig különösen, hogy nem az bánt AMIT mondanak, hanem, AHOGY mondják.

Amíg az ember "becsomagolja" a mondanivalóját, addig nincs gond, de a nyers őszinteséget nem szokták díjazni az emberek.

2010. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem megfelelő a stílusod? ha konkrét linket adsz, talán tudok/tudunk segíteni
2010. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!