Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó heteitekben mit vállalt...

Utolsó heteitekben mit vállaltatok be?

Figyelt kérdés
Szóval ilyeneket, hogy családi rendezvényekre menni étterembe, sétálni, vásárolni az építkezéshez lakásdekor boltokba? Nem nehéz dolgok, viszont azért megterhelőek már ilyenkor (38. hèt). Vagy ilyenkor már az a normális ha itthon pihensz, néha rendezkedsz?

2022. nov. 27. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon jól voltam, úgyhogy bármit. Amikor a kiírt napon hazajöttem NST-ről, kimentem a kertbe kapálni, hátha beindulna már a szülés (persze nem hatott:D)?
2022. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Mindent is vállaltam amit csak bírtam.☺️💪
2022. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól bírtam a terhességet, az utolsó 2 hétben konkrétan kitakarítottam a házat. Kihúztam még a tűzhelyet is és székről bemásztam mögé takarítani, mert a bevált módon a pocakomtól már nem fértem be.😅

Mégis túlhordtam a babát.

2022. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

41. Héten indítottak, előző napig jartam kutyát sétáltatni, jatszani vele a parkban, boltba. Főztem, takarítottam. Jól voltam, mindent csináltam amit egyébként is de ha rosszul esett volna, pihentem volna.

Ha jól vagy, csináld amihez kedved van. Nem kell leülni 2-3 hétre.

2022. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Mindent. Aznap főztem, négykézláb takarítottam. Aztán éjszaka irány a kórház. Gyalog, mert közel volt.
2022. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%

Így nézett ki az utolsó hetem:


38+6, abbahagytam a munkát

39 kifestettem egyedül az előszobát, pakolással, gletteléssel, takarítással együtt.

39+1 az 1200m2es kertünket összegereblyéztem

39+2 elmentünk túrázni barátokkal, 4km séta

39+3 nagybevásároltam, az auchanos kocsit teletettem, egyedül huzkodtam végig a boltban

39+4 barátnőmmel egész nap a várost jártuk, kajáltunk, shoppingoltunk, sétáltunk

39+5 nem csináltam semmit, pihentem, filmeztem

38+6 megszültem.

2022. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
38+2nél tartok. Ma adventi vásárban voltunk. Le kellett ülnöm kétszer ugyan, de amíg tudok megyek. Félek elfeküdni, nem szeretnék nulla erőnléttel menni szülni. Igyekszem ha nem is sétàlunk egy nap akkor tornázni. Meg picit remènykedem hátha beindítja a történéseket a mozgás. Hazudnék ha azt mondanám mindig jól esik, néha könnyebb lenne csak végig fetrengeni..
2022. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Szülés előtti napon meggyfát ültettem.

Éjjel még vigyáztam a sógornőm gyerekeire, mert meghalt az anyósa, el kellett utazniuk. Anyós éjszakás volt, úgyhogy maradtunk mi a férjemmel. Hétkpr megjött anyós, lezuhanyoztam, bementünk, 11-kor megszültem 😂

2022. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

39+4: magassarkú csizmában mentem málnalevél teát venni, mert az előző csomag elfogyott 🤣 Ez a legemlékezetesebb pillanat az utolsó hétről.

De egyébként végig mindent megcsináltam, autót vezettem, jöttem-mentem.

39+6 napon született a fiam.

2022. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

Én végig jártam a várost gyalpg ami több km.Mostam főztem takarítottam.

De ami jól esik annyit csinálj :)

Bnöm felallni se tudodd plyan duci volt a bokája pl

2022. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!