Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak abban az időszakban...

Csak abban az időszakban eshet teherbe amikor abba a ciklusban van? Vagy máskor is?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Valaki fordítsa le magyarra a kérdést.
2023. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Fordítás: a kérdezö szerint csak a ciklus közepén lehet teherbe esni?

A válasz, nem, a ciklus bármelyik napján lehetsz terhes, a menzesz elött közvetlenül, a menzesz után közvetlenül, a menzesz alatt, a ciklus közepén és az összes többi napon is, csak a valószínüség kisebb vagy nagyobb.

Ha nem akarsz teherbe esni, akkor minden egyes alkalommal megfelelö módon kell védekezni (a megszakítás nem az!)

2023. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én a menstruációm előtt 2 nappal estem teherbe, szóval bármikor lehetsz terhes, a peteérés nem törvényszerűen a ciklus közepén történik meg.
2023. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Értsètek már meg, hogy akkor lehet teherbeesni, ha van peteérés és a pete találkozik spermàval. A peteérés ÁLTALÁBAN a ciklus közepén van, de nem tudhatod biztosan, hacsak nem nézeted ultrahangon naponta. Illetve a sperma is több napig életképes lehet.
2023. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem a ciklus közrpén estem teherbe hanem később, pedig rendszeres és szabályos ciklusaim vannak.
2023. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ciklus közepén van peteérésem 14.ik napon. Akkor is estem teherbe. Peteérés tesztel figyeltem. De minden ember más... Van akinek a ciklus elején van, vagy a végén. De velem is előfordult már, hogy csúszott és a ciklus 21.ik napján volt.. De ekkor a menzeszem is később jelentkezett. A peteéréstől számítva 14.ik napon. Nagyon jó megoldás a peteérés teszt, mert megtudod mikor van peteérés, és milyen hosszú a luteális szakasz. :)
2023. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!