Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Laposabb hasú hölgytársaim,...

Laposabb hasú hölgytársaim, mikor kezdett látszódni a pocakotok az első várandósságotoknál?

Figyelt kérdés
14+4 vagyok, de már le kell cserélnem a nadrágjaimat, mert ülve szorítanak már (köldökig érő nadrágot szoktam hordani)
2023. ápr. 9. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágot 21 hét után, szoknyákat 24 hét után kellett kismamásra cserélnem.
2023. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb 11 héttől úgy puffadtam, hogy muszáj volt elkezdenem a kismama nadrágokat. Pedig ekkor még bőven a fogyás fázisában voltam.

Igazi pocakom kb 18-20 hét között kezdett nőni.

Szülés után 4 hónappal már újra lapos volt, a régi nacijaimat hordtam.

2023. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb a 20. hét környékén, előtte csak a puffadás miatt kényelmetlen. De ha úgy érzed, mindenképp cseréld le a nadrágokat, hamarosan úgy is szükség lesz kismama fazonra. Egy barátnőm igazán vékony volt mindig, neki a 24. héten kezdett látszani a hasa.
2023. ápr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

A puffadás miatt már az első trimeszterbe.szülés után 2 héttel a régieket hordzam.

2023. ápr. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20. héten már mintha körvonalazódott volna valami, de az még inkább a karácsonyi töltött káposztára fogható látvány volt, igazán terheshasam olyan 23-24. hetek környékén látszódott (másodiknál már 17-18 hetesen). Előtte még befelé is homorult, nagyon lefogytam az első trimeszterben.
2023. ápr. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

24. héten hirtelen lett egy nagy pocakom. Addig csak tónustalanabb lett a hasam környéke, de nem látszott.

Másodikkal 18. héten ugyanígy.

2023. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. héten kezdődött el picit kitüremkedni ami pont annyira zavaró volt, hogy én is vettem kismama cica nadrágot. A farmer is kényelmetlen már, most vagyok 17 hetes.
2023. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!