Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire csúnya dolog becsapni...

Mennyire csúnya dolog becsapni egy férfit aki még nem szeretne gyereket,a nő viszont igen,ezért becsapja hogy teherbe essen?

Figyelt kérdés
Aztán bejelenteni a férfinek,hogy héj,terhes vagyok és megtartom.
2023. ápr. 14. 10:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Értelmes férfit így nem lehet becsapni, mert gumit húz.

Ha nem húz gumit akkor így járt, ha szexelni szeret akkor vállalja a következményeit.

2023. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Mennyire csúnya dolog, ha aztán emiatt ott hagyja a férfi a nőt a nem akart gyerekkel?
2023. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ez szerintem rettentő undorító.. persze húzhatna plusz gumit a pasi de azért valjuk be egy egészséges kapcsolatba megbízol a másikban. Amugy igazából azt nem értem miért gondolja ugy valaki hogy ez igy működne a pasi akkor is lelép ha ugy tartja kedve. Csak élhet azzal a tudattal hogy van egy gyereke. Meg gyerektartás…
2023. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

2-es: a gond a férfi részéröl nem az, hogyotthagyja vagy sem, hanem hogy fizetheti a gyerektartást, ami ugyan általában nevetséges összeg, de akkor is kötöttség.


A kérdésre: ez nagyfokú szemétség és emellett nagyfokú ostobaság is

2023. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon csúnya és benne van a pakliban hogy egyedülálló szülő lesz az ilyen nő.

Gyerektartasra lehet kötelezni a férfit, aminek az összege elenyésző a kiadasokhoz képest, semmi másra.

Se házasságra, se arra, hogy együtt maradjon a nővel, se arra hogy kivegye a részét a gyerek körüli teendőkből, szóval nem csak a férfi szív hanem a nő is, aki ezt megteszi.

2023. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Alapesetben csúnya dolog, de az élet bonyolult.


Ha pl. a férfi évek óta hitegette a nőt, hogy akar gyereket, csak később, még ez legyen meg, az legyen meg és a gyerekvállalás tolódik a végtelenségig. Ilyen esetben én nem török pálcát az olyan nő felett, aki felméri, hogy az évek múlásával egyre kisebb lenne az esélye, hogy egy szakítás után még fogamzóképes korban olyan párra találjon, aki valóban akar gyereket és magában eldönti, hogy akár egyedül is felneveli, ha a párja emiatt elhagyná. És mindezek végiggondolása után szép csendben abbahagyja a fog.gátló szedését.

2023. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Mielott elszabadulnanak a dolgok

Ezt a tettet en csinaltam még fiatalon,szerettuk egymast de parom még elni akart akkor volt meg csak alig 23 eves,akart babat de kb 30 evesen

En pedig azonnal akartam

Igy ravettem hogy ne huzzon gumit es azonnal jott is a baba

1 het utan megbaratkozott a gobdolattal utana mar imadta,varta

Egyutt vettuk meg a babacuccokat,imadtam a szemem is konybe labad ahogy visszagobdolok erre az idoszakra,minden vagyam egy gyerek volt 24 evesen


Egyutt maradtunk,mar felnottunk azota

Ferj,feleseg vagyunk

Most a kistesot mar kozosen tervezzuk es varjuk


😊

2023. ápr. 14. 10:49
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

"Igy ravettem hogy ne huzzon gumit es azonnal jott is a baba"


Akkor ez nem átverés volt, hanem rá tudtad beszélni. Persze az is igaz, hogy az ilyen rábeszélések után előfordulhat, hogy a férfi lelép a kisbaba mellől, mert nem igazán a saját döntése volt ez és valójában nem volt rá felkészülve. Örülök, hogy nálatok nem így volt, sok boldogságot kívánok!

2023. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerencsere jol alakult es valoravalt az álmom 😊
2023. ápr. 14. 11:09
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Mákod volt.

Ennyi.

2023. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!